x-kom hosting

"Ciemny" ekran przy starcie z Windows 7

piociel
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Od wczoraj jestem posiadaczem nowego zestawu komputerowego z Win 7. Mam problem podczas każdorazowego uruchamiania systemu. Mianowicie, aż do momentu uruchomienia się systemu monitor pozostaje w trybie czuwania. Nie widzę procedury bootowania, nie mogę wejść do BIOS'u nie moge również używać menu "rozruchowego" (F8). Karta graficzna ATI 4850 tylko z dwoma wyjściami DVI. Co dziwne problem występuje tylko z monitorem LCD IIYAMA. Gdy podłącze swój stary monitor CRT wszystko przebiega normalnie. Z braku kabla DVI stosuje D-sub z dwoma końcówkami DVI.
Dodam jeszcze, że monitor LCD normalnie się zachowuje na innych komputerach. Nie mam pomysłu na rozwiązanie tego problemu, co gorsza w serwisie też nie wiedzą o co chodzi.
Pozdrawiam

ZooMpl
komentarz
komentarz

Holendersko dziwny problemik.
Próbowałeś w BIOS'ie wyłączyć wszelkie możliwe uśpienia na innym monitorze?

piociel
komentarz
komentarz

[quote name='ZooMpl' date='10 listopad 2009 - 11:25 ' timestamp='1257848727' post='897422']
Holendersko dziwny problemik.
Próbowałeś w BIOS'ie wyłączyć wszelkie możliwe uśpienia na innym monitorze?
[/quote]
Podpowiesz mi w którym menu w biosie tego szukać. Nie znam tego BIOSA.

ZooMpl
komentarz
komentarz

W którym menu..hm nie mam pojęcia.
Ja pewno zrobiłbym to dziwnie ,ale szukał Suspend i dawał na off :D

piociel
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany. Zmieniłem kabel na DVI i już wszystko działa.

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.