x-kom hosting

Po formatowaniujest problem ze sterownikami kart graficznej i sieciowej

kajda
utworzono
utworzono

witam!
jestem tu nowa i mam nadzieje ze w dobrym mijscu pisze. Chciałam Was poprosic jesli ktos w stanie jest mi pomoc. Komputer Intel(R) Celeron(R)CPU 2.80GHz 2,.79 GHz, 512 MB of RAM. System WIndows XP Profesional SP2,wersion 2002. Problem polega na tym, że po formacie komputera jest problem ze sterownikami do k.graficznej i sieciowej. Nie mam zadnych danych jakiego rodzaju sa to karty. Brak tez sterowników na cd. Wyrywam juz włosy na głowie bo nie wiem jak sie za to wzionc, skad wytrzasnac sterowniki. Najbardziej zalezy właśccicielowi na polaczeniu z internetem, ale z tego co wiem to własnie brakuje jakiegos programu by komputer rozpoznawał sieć. Szukałam w parametrach kom jakiego rodzaju jest karta sieciowa i niestety nie znalazłam :(

Jesli ktos ma jakies pomysły to prosiłabym o pomoc.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

danielek316
komentarz
komentarz

Pobierz i zainstaluj program Everest: http://www.download.net.pl/378/Everest-Ultimate-Edition/
Następnie podaj nam raport uzyskany z niego. Wtedy poszukamy co i jak ;)

waldorm
komentarz
komentarz

Albo zdejmij lewa obudowe kompa i zobacz na wejsciach pci jaka to karta czase pisze :) A jaki to internet? radiowka? adsl?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.