x-kom hosting

Komputer nie uruchamia się z nową kartą graficzną

Iqus
utworzono
utworzono

Witam mam następujący problem. Zakupiłem nową kartę graficzną gf 6600gt pod agp, komputer z nią startował ,lecz się wieszał co było winą słabego zasilacza (karta sprawna sprawdzana u znajomego). Wymieniłem zasilacz na fortrona 350w. Wymieniłem zasilacz wszystko podłączyłem odpalam komputer, słyszę i widzę ,że się włącza wiatraki zaczynają chodzić lecz monitor jak był w stanie czuwania tak nadal jest i komputer nie startuję (nie ma tego charakterystycznego pisku). Zmieniłem kartę na starą gf 4 mx440 i komputer normalnie się uruchamia. Błagam o pomoc bo już mnie nosi po ścianach nie wiem co jest nie tak karta działa i wcześniej komputer z nią uruchamiał się normalnie

Konfiguracja:

Płyta : DFI AD75
Dyski 2x 40 gb
Jakaś tam nagrywarka dvd
Ram: 1x512 1x256 1x128 (ramy się nie gryzą bo wcześniej komputer na takiej konfiguracji działał)
No i grafika MSI MSI NX6600GT
Zasilacz fortron 350w

matyjas94
komentarz
komentarz

Spróbuj przeczyścić gniazdo pci agp czy co tam masz. wygląda mi to na jakieś zwarcie pomiędzy kartą a płytą głowną. Sprawdź też czy nie jest uszkodzone.

SLeyTeR_
komentarz
komentarz

Identyczny problem miałem i wlasnie czyszczenie mi pomoglo na glownej stronie masz na samej gorze napisane jak czyscic gniazda od krafiki i pamieci ;)
JA juz ten problem zazegnalem teraz walcze z magistrala predkosci ...

Mam nadzieje ze pomoze ci to co napisalem ja i przedmowca

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.