x-kom hosting

Komputer zacina się przy Counter Strike

kubawrabel
utworzono
utworzono

Mam taki problem :

-Włączając grę a dokładniej Counter-Strike (inne gry chodzą normalnie) zacina mi się komputer. Pokazuje się tylko początkowy obraz bez menu. Jak włączam grę to nie działa nic, tzn. skróty klawiszowe (ctrl+alt+del | alt+f4) ani naciśniecie na komputerze przycisku wyłączenia. Działa tylko restart.
-Dzieje się tak odkąd mam nowy komputer. Na poprzednim wszystko działało normalnie.
-Gra działa tylko po przeinstalowaniu jej i graniu dopóki nie wyłączy się komputer, bo wtedy kolejny reinstal.
-System przeinstalowałem więc żadnego wirusa nie powinno być, ale nadal to samo.
-Po jakimś czasie zaczęło się tak dziać z innymi programami,np. ventrilo czy gadu-gadu(jak włączam rozmowę przez mikrofon).

Psycholandia
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację komputera, nie zapominaj o zasilaczu, jego marce i mocy.
Sprawdź temperatury podzespołów i podaj je: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=132615&pid=895702&st=0&#entry895702

kubawrabel
komentarz
komentarz

A więc tak :
"Wnętrze" komputera :
- zasilacz "delta electronics" moc 450W
- procesor DualCore Intel Pentium D 930, 3000 MHz (15 x 200)
-plyta glowna MSI
- 2.00 GB RAM-u
-karta graficzna NVIDIA GeForce 6600 128mb
- dysk twardy Western Digital WD800JB-00JJC0 (74 GB, IDE)

Temperatury :

Procesor : 50 stopni
Płyta główna : 42 stopnie
Grafika : 47 stopni

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wyczyść komputer w środku: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=66621

kubawrabel
komentarz
komentarz

Wyczyszczony. Dalej to samo jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.