x-kom hosting

Zawieszenie i zniekształcenie obrazu, tylko tryb awaryjny

TomaszScibior
utworzono
utworzono

Witam.
Mam oto taki problem: Wczoraj zawiesił mi się komputer. Po restarcie obraz stał się zniekształcony, pocięty liniami etc. Ciężko mi nawet odczytać to co piszę. Czasem pojawia się po prostu kasza manna. I nic nie widać. System mogę uruchomić jedynie w trybie awaryjnym. Przy próbie normalnego odpalana restart albo zwiecha z czarnym ekranem. Sporadycznie wyskakuje niebieski, ale zbyt krótko bym mógł cokolwek odczytać. Podejrzewam żecz jasna ze to karta graficzna padla. Co o tym sadzicie ? Slyszalem opinie, ze moze byc to plyta glowna :)...
Wyb..za bledy.
Phenom II X4 965
Crosshair III Formula
ATI Radeon HD 4800 Series
Corsair HX 750W
Dzięki za pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Mógłbyś zrobić zdjęcia?

TomaszScibior
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Same_Problemy' date='09 listopad 2009 - 15:50 ' timestamp='1257778243' post='896808']
Mógłbyś zrobić zdjęcia?
[/quote]
[attachment=8502:ekran.jpg]
Oki. Proszę o wykasowanie tegoż tematu. Podłączyłem się pod kartę kolegi. Wszystko śmiga aż miło. Swoją drogą, nowa karta pada po dwuch miesiącach. Dziwne trochę. Ale cóż.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.