x-kom hosting

System chce sformatowac inną partycję

jatoja
utworzono
utworzono

hejka

wszystko zaczelo sie 2 dni temu jak wyskoczyl mi przy uruchamianiu lapka komunikat: blad ladowanie systemu. Idac po najmniejszej lini oporu chcialem sformatowac i zainstalowac raz jeszcze windowsa, problem w tym ze przy instalacji wybieram PARTYCJE F gdyz tam mam system a on chce mi formatowac C i wyskakuje komunikat:
Dysk C jest niesformatowany, uszkodzony lub sformatowany w systemie piikow niezgodnym z sys Win XP.

Zaczalem troche szukac i kombinowac z konsola odzyskiwania i tak:
MAP wskazuje, ze
c: <------ brak jakichkolwiek informacji
d: NTFS
e: NTFS
f: NTFS

CHKDSK informuje: Stwierdzono, ze wolumin (mowa o C) zawiera przynajmniej jeden nieodwracalny problem.

NIE CHCE formatowac C gdyz tak mam zdjecia od 2001 roku! Nie dosc tego przez ostatnie pol roku nie zrobilem sobie kopi tychze zdjec :(

Czy ma ktos jakis pomysl jak temu zaradzic? Chcialem przkopiowac czesc zdjec na inne dyski ale z tego co wiem w konsoli mozna kopiowac tylko pliki a nie cale foldery co w przypadku 10 tys zdjec jest nie do pomyslenia.....

Z gory dzieki za pomoc

rokko
komentarz
komentarz

Próbowałeś do przekopiowania danych użyć dystrybucji Linuksa typu Live CD?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.