x-kom hosting

Przegrzewanie karty graficznej, wiatraczek przestaje się kręcić

Szczotas
utworzono
utworzono

Witam, mam problem, mianowicie gdy dluzszy czas gram na komputerze w gry bardziej wymagajace (Call Of Duty 4,5; Batman nowy; Stalker: Clear Sky czy Risen) to po ok. pol godziny wiatraczek na karcie graficznej przestaje sie krecic i komputer wycisza sie. Po chwili wylacza sie monitor i dzwiek ustaje, musze wylaczyc go na powerze, a gdy to zrobie w momencie czuc spalenizne a karta graf. jest goraca..

Moj sprzet:
*[SATA2] Dysk Seagate Barracuda 7200.10 250GB 16MB ST3250410AS
*[PCIE] Karta GeForce 8800GT Galaxy 512MB 88YFF6HUBEXX (1ns/600/1800)
*Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 OCZ2P800R22GK
*Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm
*[775] Procesor Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GH 1MB BOX
*[INT][775] Płyta GigaByte GA-P31-DS3L
*Nagrywarka DVDR Pioneer DVR-215BK SATA OEM Black

Calosc kupilem na apollo.pl, tam mi zlozyli i odkad przyszedl (paczatek roku 2008) jedynie co sie dzialo (juz minelo) to resetowanie sie przy starcie systemu (dokladniej wczytaniu windowsa xp). Jak wspomnialem juz sie tak nie dzieje, ale problem podany powyzej strasznie mnie irytuje..

Rudi
komentarz
komentarz

Chłodzenie na karcie graficznej to box ? Czy zmienione ?

Szczotas
komentarz
komentarz

Nic nie zmienialem, jest standardowe.

cubEE18
komentarz
komentarz

Pierw zacznij od wyczyszczenia całego komputera bo może się zapychać wentylatorek od kurzu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.