x-kom hosting

Komputer się nie włącza, co jest uszkodzone?

PCman
utworzono
utworzono

Witam serdecznie krótko i na temat jest tak podłączam komputer do prądu włączam POWER a tam tylko kontrolki się zaświecają i gasną i to się zapętla puki nie wyłączę zasilacza wyjmowałem wszystko dobrze powkładałem a nowo wyczyściłem ale nie wiem co mi padło wymatowalem nawet ram a wydaje mi się ze pc bez ramu powinien wydawać piski ze speakera a tam to samo się zapętla kontrolki zapalają się gasną i tak w kulko , sory ze się powtarzam :) wiec co mogę zrobić albo raczej co mam wymienić

tomek_g
komentarz
komentarz

Zasilacz.
Sam sobie na to odpowiedziałeś.

PCman
komentarz
komentarz

Ale potrzebuje 100% pewności żebym się nie rozczarował jak kupie zasilacz ze to np płyta główna padła, Wiec czy aby jesteś tego pewien ?

tomek_g
komentarz
komentarz

Jak nie spaliłeś płyty gł. bawiąc się włączaniem i wyłączaniem niedziałającego zasilacza to mam racje na 100%.
Jak chcesz sam być tego pewien to pożycz od kogoś zasilacz o podobnej mocy sprawdź czy komp ruszy. Proste.

PCman
komentarz
komentarz

po włączeniu do prądu porostu się diody zaświecają gasną i tak w kulko puki nie wyłączę z prądu ''zapętla się'' a nie mam możliwości sprawdzenia w tym rzecz wiec dlatego tutaj pisze żeby się upewnić :)

tomek_g
komentarz
komentarz

Kupuj zasilacz, ja jestem pewien.
Może niech ktoś jeszcze utwierdzi Pacmana w tym fakcie.

b.mazur
komentarz
komentarz (edytowane)

Najlepiej jak pisze [b]tomek_g[/b] pożycz sobie od jakiegoś znajomego zasilacz o podobnej mocy i sprawdź. Wtedy będziesz wiedział czy masz wydać pieniążki na nowego zasilacza.

PCman
komentarz
komentarz

Nie miałem możliwości sprawdzenia , zamówiłem właśnie nowy zasilacz dam znać jakie tego skutki .

ktos byl na 100% pewny ze zasilacz a jednak ! to nie zasilacz wymieniam cala płytę bo sam zasilacz nie przyniósł efektu mam nadzieje ze nic wiecej nie padlo czy sie myle jednak ??

almarjur
komentarz
komentarz

Mogło co innego paść ale niekoniecznie. Jeśli płyta główna poszła to i raczej procek.
A jaki miałeś zasilacz? I jaki kupiłeś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.