x-kom hosting

Komputer sam się wyłącza po czyszczeniu z kurzu

Bartezo2294
utworzono
utworzono

Wita

Dzisiaj postanowiłem wyczyścić komputer bo miałem go bardzo zakurzonego.Po złożeniu komputera i podpięciu wszystkich kabli włączyłem go i po chwili mi się wyłączył myślałem ,że coś dotknąłem i włączyłem go jeszcze raz i znowu to samo.I nie wiem co się dzieje.Ale podejrzewam ,że to jest wina tego ,że mi nie chłodzi kompa on się grzeje i się wyłącza ponieważ ściągłem wiatraczek z płyty głownej i tam był taki klej i ja go wyczyściłem i nie wiem czy czasem on nie był potrzebny.

Pozdrawiam

rojo17
komentarz
komentarz

[quote]ściągłem wiatraczek z płyty głownej i tam był taki klej i ja go wyczyściłem i nie wiem czy czasem on nie był potrzebny.[/quote]
czy to nie było przypadkiem chłodzenie procesora, ten wiatraczek co go czysciłeś? :blink:

Gość
komentarz
komentarz

albo ściągnąłeś pastę przewodzącą z chłodzenia z chipsetu albo z procesora, dlatego komputer się nie włącza, musisz je zdjąć i nałożyć nową pastę (nie klej)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.