x-kom hosting

Komputer wyłącza się, gdy ram w niektóre gry na wysokich detalach

Gerrard845
utworzono
utworzono

Witam.Od niedawna zauważyłem że jak np. gram w Crysis Warhead i mam detale na Gamer albo w Cod5 gdy mam na detale High to gdy jest np.Woda jakies efekty wieksza wymiana ognia to resetuje mi się komputer.Jak naprawić ten problem?

rojo17
komentarz
komentarz

A sprawdzałeś jakie w czasie grania masz temp. procesora i karty graficznej?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wykonaj:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=16074
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=68409

Gerrard845
komentarz
komentarz

Dobrze wykonam ale nie pojawia mi się blue screen.Po prostu komputer na chwile się wyłącza i za 2 sekundy znowu odpala.

To nie bluescreen bo nie mam folderu minidump.to musi byc cos innego

[quote name='rojo17' date='07 listopad 2009 - 15:04 ' timestamp='1257602641' post='895290']
A sprawdzałeś jakie w czasie grania masz temp. procesora i karty graficznej?
[/quote]
Przed chwilą właczyłem Crysis w oknie.Temp doszla do 59C.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury pozostałych podzespołów programem Everest. Najlepiej zaraz po grze.

rojo17
komentarz
komentarz

Po grze albo w trakcie gry niech chodzi Core temp zarejestruje max temp procka napisz jaka była a zaraz po grze sprawdź w everest jak Andziorka napisała temp grafy.

Gerrard845
komentarz
komentarz

Tak jak mówiłem wcześniej,jak gram w Crysis na max detalach do temp. dochodiz do 62C na grafice,a po restarcie szybko spada do 40C,testowałem procka OCCT i po 1h Temp Core1 Była 50-55C a Core2 49-54C.

Jak włączam FurMark(benchmark) to obraz pojawia sie na 0.5 sek i reset kompa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.