x-kom hosting

Granatowy ekran, laptop nie reaguje, wykryto 46 wirusów

muraszka
utworzono
utworzono

Laptop dzialal sprawnie, niestety po ostatnim czyszczeniu nie zainstalowam programu antywirusowego.
Dzisiaj pokazal mi komunikat, ze mam 46 wirusow, ekran laptopa zrobic sie granatowy i nie moge uruchomic programu recovery utility. Zawsze w razie klopotow uruchamialam ten program (laptop Sony Vaio) i ustawial mi wszystko od nowa.
Teraz jak klikam na ten program, pojawia sie komunikat, ze za chwile sie rozpocznie uruchomianie tego programu i znika. Wyglada to tak jakbym miala granatowa plansze, ktora mi wszystko przykrywa. Podczas uruchomiania laptopa przez chwile mam wszystkie ikony na granatowym tle, pozniej znikaja pod granatowa plansza i pojawia sie komunikat, ile mam wirudow i dosyla mnie do strony internetowej, gdzie za 50 dolarow moge zakupic program antywirusowy na 2 lata.
Probowalam uruchomic recovery utility przez dos ale tez znika mi pod granatowym ekranem.
Pierwszy raz sie z tym spotkalam.
Prosze o pomoc. :niepewny:

Daniel W.
komentarz
komentarz

Pewnie dziadyga w stary-upie siedzi.
Uruchom tryb awayjny f8 przed startem systemu.
Jezeli tam wszystko gra,postaraj sie usunac infekcje,pokaz logista naszym Otl(logi).
Damy rade ;p

pozdrawiam
Daniel W.

muraszka
komentarz
komentarz

uff jakos sobie poradzilam.
Mialam to:
http://www.411-spyware.com/de/lsas-blaster-keylogger-entfernen
i dzieki tej stronce znalazlam rozwiazanie.
Ustawilam komputer na stan sprzed miesiaca i wszystko funkcjonuje.
Teraz musze tylko zainstalowac mojego antywirusa, zeby na przyszlosc zaoszczedzic sobie takich atrakcji. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.