x-kom hosting

Pozycjoner

PrzemekX1
utworzono
utworzono

Witam, w temacie pozycjonowania jestem zielony. Czy jest możliwe, a raczej czy jest to dobre rozwiązanie, bo możliwe jest aby zatrudnić dobrego pozycjonera do pozycjonowania kilkudziesięcu faz, po kilkanaście dla google polska, google niemcy, francja etc.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

rokko
komentarz
komentarz

[quote]do pozycjonowania kilkudziesięcu faz[/quote]
Jeżeli Masz sporo kasy do wydania to owszem możesz spróbować. Jeżeli posiadasz trochę wiedzy na temat pozycjonowania i dużo wolnego czasu, możesz zminimalizować koszty i spróbować samemu zająć się tym zagadnieniem.

PrzemekX1
komentarz
komentarz

Powiedzmy że rocznie na pozycjonowanie tych kilkudziesięciu faz mam 40.000 - 50.000 PLN
Fazy w stylu Outsourcing, Oprograomwanie itp.

Jeszcze jedna sprawa, jest może jakaś strona, gdzie mogę zobaczyć ile obecnie kosztuje stawka na adWords ?

Lucider
komentarz
komentarz

Po pierwsze to zmień tytuł tematu na taki, który daje zarys tego o czym tu mówimy.

Po drugie, takie pieniądze powinny Ci wystarczyć, ale najlepiej byłoby zlecić to kilku pozycjonerom.

DarthMail
komentarz
komentarz

Tworzysz po np 10-20 fraz na które chcesz być wysoko i mnożysz przez ilość języków która cię interesuje. I warto żeby zaczynały się z małej litery - Google na to nie zwraca uwagi, ale Yahoo owszem, co zawsze może coś dać.

Poszperaj na http://www.forum.optymalizacja.com/ (najlepsze forum o pozycjonowaniu w Polsce) - na pewno coś poradzą.

  • 2 tygodnie później...
Conra
komentarz
komentarz (edytowane)

~PrzemekX1
[quote]Powiedzmy że rocznie na pozycjonowanie tych kilkudziesięciu faz mam 40.000 - 50.000 PLN[/quote]

Boże człowieku!
Za 50zł rocznie to i jednej frazy nie wypozycjonujesz... Przyjdź jak dodasz ze dwa zera do frazy (typu google, google polska...)

Edytowane przez Conra
konread
komentarz
komentarz

Cena jest zależna przede wszystkim od trudności fraz, jeżeli to jest 40-50 tyś za bardzo niszowe, to zgadzam się że taka kwota jest realna, ale jeśli by pozycjonował frazy np. bank, kredyt, to taka kwota nie starczyłaby nawet na wypozycjonowanie jednej frazy.

darexD
komentarz
komentarz

łatwiej samemu się nauczyć ... ja np. mam pagerank swojej strony - [b]4[/b]

zkwadrat
komentarz
komentarz

[quote name='darexD' date='20 listopad 2009 - 15:46 ' timestamp='1258728417' post='905321']
łatwiej samemu się nauczyć...
[/quote]

Czy tak łatwiej, nie powiedziałbym. Pozycjonowanie w dzisiejszych czasach to nie tylko dodawanie do katalogów :)

  • 2 tygodnie później...
przemek980
komentarz
komentarz

Poczytaj o pozycjonowaniu w Internecie, np. www.pozycjonowanie.yoyo.pl.
Wyżej padł link do forum o pozycjonowaniu. To jest świetne forum, warto tam popytać.

  • 5 miesięcy później...
design
komentarz
komentarz

Jeśli to aktualne to napisz jakie frazy Cię interesują przy takiej konkurencyjności potrzebne jest ogromne zaplecze i współpraca z [b]najlepszymi[/b] . Takich własnie mam do dyspozycji. Tylko czy temat aktualny?

  • 2 tygodnie później...
mwpol
komentarz
komentarz

Jeżeli mowa o najlepszych to polecam ich http://prot.pl/
Mnie jeszcze nigdy nie zawiedli, a nawet wykroczyli poza swoje kompetencje służąc radą i pomocą w innych zakresach związanych z promocją strony

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.