x-kom hosting

Laptop Asus G1 i wysokie temperatury

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Przemek ,
tomusxs
utworzono
utworzono

Witam,

od pół roku jestem posiadaczem laptopa Asus G1 --->>

Test 1: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asus-G1.3112.0.html

Dane techniczne: http://notebook.strefa.pl/?xT=ASUS,G1,,,Notebook

i ostatnio zastanawiałem się nad tym, czy temperatura tego komputera jest, aby dobra? podczas normalnej pracy, typu surfowanie po internecie, słuchanie muzyki w programie SpeedFan sytuacja się przedstawia następująco:

www.bth.cnet.pl/1.GIF

Podczas gry(chociaż rzadko gram) jak ustawię funkcję Super Performance i włącze jedną z gier ukazuje mi się temperatura 70 stopni.

Czy to normalne?? Pytam się, dlatego że w linku, który podałem na początku piszą o temperaturze tego komputera zupełnie inaczej.

Przemek
komentarz
komentarz

Lapek sie zawiesz, resetuje, szwnkuje w inny sposob ?

tomusxs
komentarz
komentarz
Lapek sie zawiesz, resetuje, szwnkuje w inny sposob ?

Chodzi bez zarzutów, choć jak go dostałem wydawało mi się, że lepiej chodził, być może p;rzydałby się już format twardziela.

Mam wyłącznie jeden problem- nie moge go ustawić tak, aby na baterii chodził na maksymalnych obrotach. W właściwościach Mojego komputera na baterii zawsze jest 997MHz, a na ładowarce jak mu dam najwyższe obnroty dopiero się włącza 1,98GHz.

Da się też to jakoś przestawić?

  • Rekomendowana odpowiedź
Przemek
komentarz
komentarz

Jesli wszystko smiga to sie nie masz czym martwic.

Jak sie cos zwali to serwis.

Nic na wlasna reke nie majstruj bo gwarancja pojdzie sie jeb**.

Mam wyłącznie jeden problem- nie moge go ustawić tak, aby na baterii chodził na maksymalnych obrotach. W właściwościach Mojego komputera na baterii zawsze jest 997MHz, a na ładowarce jak mu dam najwyższe obnroty dopiero się włącza 1,98GHz.

Da się też to jakoś przestawić?

Zaawansowane sterowanie oszczednoscia energi tym steruje.

Mozesz to troche podrasowac za pomoca tego "Power Menu" czy jak to tam sie zwie.

Chodzi mi o ta aplikacje gdzie masz te profile:

Super Performance itd.

Powinny byc tam ustawienia danego profilu i tam zobacz czy mozesz zwiekszyc czestotliwosc proca.

Wiem ze tego najwyzszego ustawienia czyli Super nie mozna wlaczyc na samej baterii.

tomusxs
komentarz
komentarz
Jesli wszystko smiga to sie nie masz czym martwic.

Jak sie cos zwali to serwis.

Nic na wlasna reke nie majstruj bo gwarancja pojdzie sie jeb**.

Mam wyłącznie jeden problem- nie moge go ustawić tak, aby na baterii chodził na maksymalnych obrotach. W właściwościach Mojego komputera na baterii zawsze jest 997MHz, a na ładowarce jak mu dam najwyższe obnroty dopiero się włącza 1,98GHz.

Da się też to jakoś przestawić?

Zaawansowane sterowanie oszczednoscia energi tym steruje.

Mozesz to troche podrasowac za pomoca tego "Power Menu" czy jak to tam sie zwie.

Chodzi mi o ta aplikacje gdzie masz te profile:

Super Performance itd.

Powinny byc tam ustawienia danego profilu i tam zobacz czy mozesz zwiekszyc czestotliwosc proca.

Wiem ze tego najwyzszego ustawienia czyli Super nie mozna wlaczyc na samej baterii.

Dzięki wielkie za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.