x-kom hosting

VPU Recover i "No signal" podczas grania w gry

Kulesz
utworzono
utworzono (edytowane)

Po jakimś czasie podczas grania w wymagające gry typu Two Worlds oraz Overlord II na monitorze pojawia się "No signal" a gdy zminimalizuje grę wyskakuje okienko ATI i coś o VPU Recover. Czytałem trochę na google ale nic ciekawego nie znalazłem. Gdyby to było coś z kablem od monitora to działo by się to nie tylko w grach, a tu jeszcze dochodzi kwestia tego VPU. Próbowałem różne wersje sterowników i nic. Karta graficzna się chyba nie przegrzewa, nawet otwarłem obudowę żeby temu zaprzeczyć, w sterach pokazywało temp. ok 60 stopni. Karta to Radeon HD4850, a zasilacz Chieftec 550W.
Proszę o pomoc. Czy karta graf. jest uszkodzona? W Counter-Strike np. nie ma takich problemów. Raz jeszcze zdarzyło się że po no signal i zminimalizowaniu komputer zawisł, a na ekranie pojawiły się dziwne kolorowe kropki.

Daniel W.
komentarz
komentarz

Czytałem o kilku przypadkach.
Nic konkretnego nie znalezli,wykoncypowali tylko,ze to wina sprzetu i tego sie trzymajmy,oddaj karte na gwarancje.
BTW.
Nie ma ktos takiej karty na oddanie?
chetnie bym przegladnał,sprawdził,pobawił sie.

pozdrawiam
Daniel W.

Kulesz
komentarz
komentarz

A czy istnieje jakiś sposób żeby samemu sprawdzić czy jest uszkodzona?

Daniel W.
komentarz
komentarz

VPU recovery to własnie objaw,ze karta padła.
Sugerujac sie oczywiscie informacjami z internetu


pozdrawiam
Daniel W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.