x-kom hosting

Zacinanie się komputera od czyszczenia wiatraczka karty graficznej

pcz2
utworzono
utworzono (edytowane)

Problem polega na tym iż gra przycina się przez kilka sekund po czym ponownie wraca do normalności też na kilka sekund i tak na zmianę.
Dodam że na początku myślałem że to problem z grafiką i zawiozłem do serwisu. Kolesie stwierdzili że z kompem jest wszystko w porządku i powiedzieli żeby formata zrobić. Wiem że testowali grafe i ogólnie całego kompa programem "3DMark"... Niby uczyniłem formatowanie ale to nic nie dało nadal jest to samo i nie wiem co mam z tym zrobić... Sterowniki do grafy najnowsze mam itd... Dla ułatwienia wstawiłem na youtube filmik w którym właśnie pokazałem na czym polega dokładnie ten problem... hmm co jeszcze mogę dodać ahaa no i problem zaczął się od momentu kiedy przeczyściłem kompa otóż czyściłem czyściłem no i coś dziwnie mi w kompie bzyczało pomyślałem że kabelek wyskoczył od wiatraczka na grafice więc go odkręciłem i moim oczom ukazało się coś białego pomyślałem że się cuś stopiło więc wytarłem przykręciłem wiatraczek podłączyłem grafe... niedawno dowiedziałem się że ta maź którą starłem to była pasta chłodząca czyli odprowadzająca ciepło taką jak stosuje się na procesory i właśnie od tego momentu wszystko zaczęło się chrzanić i teraz tylko to mam w głowie tą pastę nic innego mi do głowy nie przychodzi co może być innego z grafą... może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)


PS: Mam nadzieję że ktoś coś z tego zrozumie bo pogmatwałem trochę nie mógłbym tego problemu określić w inny sposób więc przepraszam za kłopot...

Mój komp:Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz
2Gb RAM
GeForce 9600GT 512Mb

jp22
komentarz
komentarz

moim zdaniem moze to byc spowodowane przez temperatury - sprawdz temperatury na karcie graf - programem Everest i podaj je


upewnij sie ze podczas gry nie właczaja sie zadne procesy w systemie - aktualizacje itd

pcz2
komentarz
komentarz

[quote name='jp22' date='30 październik 2009 - 23:50 ' timestamp='1256943028' post='890703']
moim zdaniem moze to byc spowodowane przez temperatury - sprawdz temperatury na karcie graf - programem Everest i podaj je


upewnij sie ze podczas gry nie właczaja sie zadne procesy w systemie - aktualizacje itd
[/quote]

Wiesz coo byłbym wdzięczny jakbyś mi powiedział jak tym programem sprawdzić temperaturę grafiki bo z tego co szukałem znalazłem tylko podstawowe temperatury płyty głównej 42 procesor 34 no i rdzenie 1/47 i 2/49

Tutaj macie linka z filmem jakby ktoś nie za bardzo wiedział o co mi chodzi...
http://www.youtube.com/watch?v=lZPOjkitCGA&feature=player_embedded

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.