x-kom hosting

Problem ze sterownikami do mojej karty graficznej GeForce

krajewski0
utworzono
utworzono

Dzień dobry,to mój pierwszy post na forum.Mianowicie mam problem z obrazem a dokładnie ze sterownikami do mojej karty graficznej GeForce 6600 LR2A23 256MB 128bit,sciagam sterowniki ze strony NVIDIA http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl podczas instalacji jest wszystko okey do ponownego uruchomienia PC i ladowania paska Windows ,wtedy to moj monitor wygasa i nie da sie nic zrobic.Po wejsciu w tryb awaryjny i odinstalowaniu sterownikow system sie wlacza.Probowalem to rozwiazac na rozne sposby np. Przeinstalowac jeszcze raz system, sterowniki siegalem nawet po starsze wersje,zmienialem monitor,ustawialem domyslne ustawienia dla Biosu i nadal to samo ,nie mam w ogole sugestii,co zrobic.

Lionix
komentarz
komentarz

Miałem podobnie, u mnie komp przestawiał się z monitora na telewizor

Co zrobiłem- zainstalowałem stery, i gdy ekran zgasł- podłączyłem do komputera telewizor, i tam pulpit był :P Z poziomu TV przestawiłem spowrotem na monitor i hulało :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.