x-kom hosting

Problemy podczas grania, restart i blue screen

chibi
utworzono
utworzono

No więc dzisiaj grałem na moim laptopie(DEll Latitude D830) w, system op. Windows XP Home Edition) Counter-Strike, kiedy to nagle po 5 minutach dźwięk się zaciął, potem ekran i ogólnie wszystko zaczeło "byrczeć". po jakimś czasie wyskoczyło okno[attachment=8358:29102009397.jpg] więc zdecydowałem się zresetować laptopa. Pomyślałem że to jednorazowa awaria, więc znów włączyłem grę. Sytuacja powtarzała się kilkukrotnie, po czym zauważyłem, że na moim znajduje się plik "WindowsXP-KB835935-SP2-PLK.exe" W googlach wyszukałem, że jest to jakiś rodzaj zabezpieczenia, więc włączyłem. Ku mojemu zdziwieniu wyskoczyło okienko z napisem "Nie można dokonać aktualizacji, gdyż plik jest w innym języku niż oprogramowanie"(czy jakoś tak, już nie pamiętam). Za jakiś czas okienko z WinRAR'a a w nim pytanie "gdzie chcesz wypakować plik WindowsXP-KB835935-SP2-PLK ?" Wskazałem pulpit. wypakowało się normalnie. Włączyłem grę, jednak znowu komputer się zawiesił, to samo niebieskie okno. Pisało tam coś w rodzaju "usuń nowo zainstalowaną aktualizację(oczywiście po angielsku)." Ale. Co mam usuwać skoro się nie zainstalowało z powodu złego języka?(przypomnę, że przed zainstalowaniem problem też się pojawiał). Usunąłem folder z pulpitu i instalkę, lecz problem dalej się pojawia! Co mam zrobić? Pomocy

PS: Czy ma z tym związek kiepski stan baterii? Jeszcze dodam, że grając w przeróżne gry(od starych z 97 roku po te z 2008) zawsze była taka reakcja(zawieszenie po ok. 5 minutach), jednak mogę normalnie używać internetu, oglądać filmy, czy słuchac muzyki, bez zawieszeń.

Doman
komentarz
komentarz

Najłatwiejszy sposób naprawienia to reinstalka systemu... Czyli format partycji z windowsem i zainstalowanie go na nowo;] powodzenia! :)

chibi
komentarz
komentarz

Ta, a da się go tak przeinstalować, żebym nie musiał usuwać żadnych plików z kompa?

Santos28
komentarz
komentarz

[quote name='chibi' date='30 październik 2009 - 18:13 ' timestamp='1256922823' post='890447']
Ta, a da się go tak przeinstalować, żebym nie musiał usuwać żadnych plików z kompa?
[/quote]

Nie bardzo. Przegraj sobie wszystkie ważne rzeczy na płytki albo pendrive'a i tyle. Większość programów trzeba będzie niestety ponownie zainstalować.

chibi
komentarz
komentarz (edytowane)

:/ no trudno. mimo wszystko dzięki .

damianekx6
komentarz
komentarz

Przepraszam Mam taki Problem z komputerem .....
Wlącze komputer, załączam jakąs grę np Couter-Strike (myslę ze na wszystkich grach tak powinno byc)gdy chce wyjsc z gry Nacisne "quit" >>> Komputer mi się kompletnie zawiesza >> zresetuje go (i tu jest Pies pogrzebany) komputer mi się zalacza Laduje się ta cała (NIEBIESKA) kreska Windows-u Załaduje się troche i komputer się zawiesza ... i tak od nowa Komputer się przy tym resetuje i niechce się załaczyc !! Prosze o POmoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.