x-kom hosting

Komputer się zawiesza i muszę go resetować, Windows XP Home Edition

olszak137
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem z moim Pc, gdy włączam, niektóre gry np. WoW (podczas wczytywania postaci), Warrock (w trakcie ładowania mapy lub podczas gry) bądź chce dodać ssa na xfire mój komputer zawiesza się w taki sposób, że kursor i klawiatura w ogóle nie reagują i muszę resetowac go po przez przytrzymanie Powera a od jakiegoś czasu zaczyna to samo się dziać, gdy szukam czegoś w necie oraz jak na pc nic nie robię to po jakimś czasie też się wiesza nie wiem czego to może być przyczyna prosił bym o pomoc.
Dane mojego pc:
Manufacturer:
ACER
Processor:
Intel® Core™2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz (2 CPUs)
Memory:
2048MB RAM
Hard Drive:
500 GB
Video Card:
ATI Radeon HD 2600 PRO
Monitor:
LG W2234
Sound Card:
Realtek HD Audio output
Speakers/Headphones:
Keyboard:
Główny koncentrator USB
Mouse:
Główny koncentrator USB
Mouse Surface:
Operating System:
Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.090206-1234)
Dziękuje za pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz

Przede wszystkim: jakie są temperatury podzespołów oraz jakiej marki masz zasilacz?

olszak137
komentarz
komentarz

[quote name='EvilKillaruna' date='29 październik 2009 - 18:05 ' timestamp='1256835919' post='889774']
Przede wszystkim: jakie są temperatury podzespołów oraz jakiej marki masz zasilacz?
[/quote]
\
Procesor 30 °C (86 °F)
Seagate ST3500830AS 42 °C (108 °F)

marka Aspire M5630

Cashu
komentarz
komentarz

Witam,
ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej, nie instaluj catalyst control center (czasami w starszych wersjach aplikacja ta lubiała "stwarzać" problemy, nie wiem jak jest teraz). Jeśli chodzi o WoWa to przed zalogowaniem się na swoje konto wejdź do opcji (na dole po prawej) i w ustawieniach grafiki wyłącz cienie. Wiem, że twoja karta je obsługuje ale ta gra potrafi mieć fochy i czasami to pomaga. Jeżeli to nie pomoże, skorzystaj z oficjalnego forum WoWa - tam ludzie często opisują podobne problemy. Jeśli chodzi o Warrock to niestety nie znam tego tytułu.

olszak137
komentarz
komentarz

Ok dziękuje za pomoc zobaczę czy to coś pomoże :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.