x-kom hosting

Po formacie nie wykrywa karty dzwiekowej

john102
utworzono
utworzono

Posiadam laptop Toshiba Satelite A200 PSAE3E.Pierwotnie mialem zainstalowany Windows Vista.Przeszlo rok temu dokonalem formatu zaintalowalem windows xp i karta dzwiekowa chodzila poprawnie.Ostatnio dokonalem znow formatu i zainstalowalem ten sam windows xp co poprzednio i teraz nie wiadomo czego nie chodzi glos komp nie widzi karty dzwiekowej.Instaluje sterowniki to niby instalacja poprawnie sie odbywa zaden blad nie wyskakuje konczy sie instalacja na tym zeby uruchomic ponownie komp albo pozniej.Jednak glos nie chodzi
Sterowniki do karty dzwiekowej instalowalem stad http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_driver_details.jsp?LNG=20&service=CE&selCategory=2&selFamily=2&selSeries=153&selProduct=725&selShortMod=518&language=all&selOS=10&selType=42&yearupload=&monthupload=&dayupload=&useDate=null&mode=allMachines&search=&action=search&macId=&country=all&selectedLanguage=all&type=42&page=1&ID=59103&OSID=10&driverLanguage=42

Bardzo prosze krok po kroku co zrobic zeby dzialal glos bo juz przejrzalem neta i liczne fora ale konkretow nie znalazlem.
W necie cos pisza zeby w biosie sprawdzic czy karta jest 'wlaczona' ale ja nigdzie w biosie takich opcji do sprawdzania nie widze.Bardzo prosze o pomoc.

gorg81
komentarz
komentarz

A200 PSAECE czyli 14D ja posiadam i kłopt miałem ten sam na XP , ale sciagnołem stery z tąd własnie gdzie ty podałeś i wsio wróciło , może i głupie pytanie ale czy wyświetla Ci się ikonka w dole ekranu i czyw menadzerze urzadzen masz jakies wykrzykniki przy tych sterownikach żecoś jest nie tak ??

john102
komentarz
komentarz

Wlasnie ta ikonka u dolu ekranu sie nie wyswietla.
Mam wykrzykniki przy
ETHERNET KONTROL
MASS STORAGE CONTROL
PCI MEMORY CONTROLLER
SM BUS CONTROLLER
ale to chyba nie ma wplywu na moja karte.
i jescze wlasnie jest Unkown device.Klikam na to jest opcja reinstal driver ale to nic nie pomaga.

gorg81
komentarz
komentarz

no i to unknow Device to może byc ta twoja karta :) i zrób jeśłi chcesz mieć pewność jak Ci radziłem na GG a jak nie to szukamy dalej sterownika :) niemam teraz czasu na zabawę w zmianę systemu :) na mojej toshibie ale na bank był to ten sterownik co zapodałeś :) co do Reszty steroniwków to jest tak że może to byc od bluetooth po czytanik kart pamieci niestety :( dlatego niestety nie jestem zwolennikiem zmiany ssytemy jeśli lapek ma wsparcie tyko dla Visty naprzykład , ale możesz napisać jeszcze do Toshiby :) może odpwoiedzą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.