x-kom hosting

Po chwili użytkowania zaczyna wyć, monitor się wyłącza, nie działa reset

Xpose
utworzono
utworzono

Witam Mam problem z moim komputerem.Włanczam go i po chwili użutkowania wszystko zaczyna wyć a monitor się wyłancza nie działa reset power ctr alt delete aby wyłączyć komputer musze odłaczyc go z prądu bo na nic nie reaguje.Co ciekawe jak wyłacze go z prądu i szybkom włącze z powrotem to komp dalej działa.dziwne też jest to że komputer potrafi działac dobrze nawet pare dni i znowu pada.Nie wiem co się zepsuło i co mam kupić.Wykluczam ram i zasilacz bo je wymieniałem karta graficzna jest zintegrowana tak jak sieciówka i dzwiękowa.Dyski mam dwa i na obu to samo.Próbowałem w stanie wstrzymania i nic.Mój tata się troche na tym zna i mówi że to albo płyta główna albo procek a ja się pytam was.Mój komp to: AMD Athlon 64 x2 4800+ grafika zintegrowana dysk Seagate 80gb płyta główna Foxconn a690gm2ma-8krs2h ram 2gb kingston zasilacz 480 ale on tu nie ma nic do żeczy no i te karty(graficzna,dzwiękowa,sieciowa)są zintegrowane.Bardzo prosze o pomoc co z tych 2 podzespołów się zepsuło.Aha reset i power mam podpiety do płyty i to dobrze monitor także

Cashu
komentarz
komentarz

Jak na moje oko to raczej płyta główna, tymbardziej że komputer nie reaguje na przycisk "reset". Ciężko tylko stwierdzić czy jest ona uszkodzona i będziesz musiał ją wymienić czy może wersja BIOSu którą masz teraz posiada jakieś błędy więc pierwsze co to sprawdź czy są aktualizacje do BIOSu twojej płyty. Jak to nie pomoże to wymień płytę.

Xpose
komentarz
komentarz

Próbowałem i nie mam czasu na to bo komputer się wyłaczy po pojawieniu mam 5 minuti żeby zainstalować pobrać bios a gdyby mi się przy instalacji wyłączył komp to by było nie ciekawie.Dzięki oddam płyte na gwarancje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.