x-kom hosting

"Charczący" mikrofon

Hubson94
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Kupiłem sobie nowy mikrofon, bo stary strzasznie charczał... Okazało się jednak że nowy ma to samo:/... Mam gniazdo z przodu i z tyłu obudowy i gdzie go nie podepne są takie same efekty:/... Gdy gram w CS qmple mi mówią ze strasznie charczy... nawet w teście tak szumi jak chol**a :/ Powiedzcie mi co mam zrobić bo myśle ze to nie jest chyba wina gniazd a tym bardziej mikrofonu bo próbowałem 3i każy ma to samo... Myśle ze cos w ustawieniach mam źle :/ Jeśli by mi mógł ktoś wyjaśnic KROK PO KROKU co mam zrobić , byłbym niezmiernie wdzięczny :)

Minął dzień więc odświeżam temat :)

Edytowane przez Hubson94

Qniooo
komentarz
komentarz

W windowsowych ustawieniach głośności kliknij "opcje" (na górze) i "sterowniki zaawansowane". Teraz jeszcze raz "opcje" i "właściwości". Zaznacz "nagrywanie" i klik na "OK". W ustawieniach zaawansowanych mikrofonu odhacz "Mic Boost" (bądź Mic +20dB, bądź coś w tym stylu) i daj ok. Jeżeli dalej będzie charczało, zmniejsz wartość suwaka od głośności mikrofonu.

Hubson94
komentarz
komentarz

[quote name='Qn.' date='29 październik 2009 - 21:21 ' timestamp='1256847681' post='889973']
W windowsowych ustawieniach głośności kliknij "opcje" (na górze) i "sterowniki zaawansowane". Teraz jeszcze raz "opcje" i "właściwości". Zaznacz "nagrywanie" i klik na "OK". W ustawieniach zaawansowanych mikrofonu odhacz "Mic Boost" (bądź Mic +20dB, bądź coś w tym stylu) i daj ok. Jeżeli dalej będzie charczało, zmniejsz wartość suwaka od głośności mikrofonu.
[/quote]

Tylko że nie dam rady włączyć sterowania zaawansowanego :/...

Qniooo
komentarz
komentarz

Odhacz "głośność mikrofonu" i ustaw suwak niżej.

Opcji "Mic Boost" (lub podobnej) poszukaj w panelu sterowania Realtek HD Audio.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.