x-kom hosting

Długie włączanie się komputera i zielona poświata na ekranie

Moro
utworzono
utworzono

Witam, bardzo proszę o pomoc! :(
Od wczoraj mam dziwny problem z komputerem,
Pierwsza objawa to bardzo powolne włączanie się (nigdy wcześniej nie było z tym problemu komputer włączał się normalnie, teraz wszystko idzie ze trzy razy wolniej..)
Po drugie po naciśnięciu STARTU wyświetla się normalnie lista i np. Najeżdżam na ikonę wszystkie programy i obok listy wyświetla się taka delikatna zielonkawa poświata, lekko widoczna na czarnym tle pulpitu..


Ps.podczas włączanie komputer włącza się wentylatorek ale strasznie hałasuje jakby się o coś obijał ( i tak "brzęczy" przez 1,2 min. do czasu aż nie załączy się pulpit, to już trwa od roku a ja nigdy nie miałem czasu nic z tym zrobić, ale w końcu i tak trzeba się tym zająć ..Czy na to też dało by się coś poradzić?

Bardzo proszę doradzcie co mam robić? Przedewszystkim z tym pierwszym problemem :o:(

Xpose
komentarz
komentarz

jeżeli trzeszczy ci wentylator to zobacz czy kable Ci o niego nie zachaczajom a co do reszty nie mam pojęcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.