x-kom hosting

Dyskietki 1,44., komunikat, że dysk chroniony przed zapisem

axwell07
utworzono
utworzono

Witam..
Szukalem juz po paru forach rozwiazania mojego problemu ale nic z tego moze tu ktos mi pomoze jak opisze dokladnie swoj problem..

Mam 2 komputery w domu jeden na XP drogi na windows7.

Musze sfleszowac biosa ale do tego potrzebuje zwyklej dyskietki (wiadomo po staremu)

Problem w tym ze na jednym jak i na drugim koputerze nie moge nic zapisac na ta dyskiete ani skasowac na XP wyskakuje komunikat "Dysk jest chroniony przed zapisem. Usuń ochronę przed zapisem lub użyj innego dysku". Na win7 poprostu nawet nie czyta dyskietki puki go nie sformatuje a gdy jakas przeczyta poprostu informuje ze dana czynnos jest nie mozliwe czy to przy kopiowaniu czy kasowaniu.

Informuje ze przesowalem w roznych pozycjach przelacznik look nawet zaklejalem 2 dziurke rozne warianty bo juz nie wiem o co chodzi.

POPROSZE o konkretne odpowiedzi a nie gdybanie a moze to a moze to WIESZ? Pomoz nie wiesz nie pisz!!

Dzieki z gory :)

[color="#FF0000"]// Więc nikt Ci nie odpowie. Przyczyn problemu może być multum i zazwyczaj pracuje się z autorem danego wątku aby dociec co jest nie tak, nikt nie jest wróżką ani medium, nie siedzi Ci w komputerze, więc tego typu postulaty sobie po prostu daruj.
// EvilKillaruna[/color]

Wielki.M
komentarz
komentarz

Witam!

Może to trywialne pytanie... ale czy sprawdzałeś inną dyskietkę ???

axwell07
komentarz
komentarz

tak sprawdzalem chyba z 5 rodzaji. smieszne. poszedlem do sasiada u niego to zrobilem wszystko i dzialalo i ta sama dyskietka u mnie tez dzialala pozniej dzienw

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.