x-kom hosting

Monitor się wyłącza, a komputer zacina, wyczyszczony Ccleaner'em

gsmfon
utworzono
utworzono

Witam. Na wstępie podam że komputer posiada 512MB Ram, Grafikę ATI Radeon 9550/X1050 (128 MB), Procek AMD Athlon 64.
Więc jest to tak że kumpel dał mi go do zrobienia bo kompletnie nie wie co zrobić. Muzyka oraz Filmy działają. Został wyczyszczony Ccleaner'em.
Uruchamiam komputer i niekiedy jest tak ze uruchamiam jakiś program i go zawiesi i tylko reset zadziała. Jeśli zaś się nie zawiesza to po uruchomieniu gry albo wyłączy się monitor albo także się zawiesi... Więc komp przeszedł format. Zostały zainstalowane sterowniki płyty głównej, audio, grafika i Microsoft .NET Framework. I Muzyka Filmy działają a komp się wiesz nadal jak na początku. Temperatura procesora około 42 stopni. Jaka może być przyczyna i czy da się to naprawić??

Daniel W.
komentarz
komentarz

Jakie objawy zwiechy?
Temperatura w procku az za niska,co mnie dziwi:]
Ale to moze cos z grafa?
Podaj reszte podzespolów.
Jezeli tem wydadza sie w porzadku sprawdz zasilacz,to zawsze głowna przyczyna kłopotów tego typu.
Pozdrawiam,czekam na jakies extra info
Daniel W.

gsmfon
komentarz
komentarz

Dziś pojawił się taki błąd chociaż jeszcze wczoraj go nie było:
1)
[IMG]http://i37.tinypic.com/2uqfaqw.png[/IMG]

Serce Kompa:
2)
[IMG]http://i38.tinypic.com/rr4meh.png[/IMG]

Temperatury:
3)
[IMG]http://i34.tinypic.com/4jalup.png[/IMG]

Witam, po wymianie zasilacza na inny komputer się nie zawiesz. Dzięki, jednak od zawiech był to zasilacz. Jeden problem z głowy. Mozna zamknąć :D

A jednak problem aktualny po kolejnym uruchomieniu nadal się wiesza.

Po pojawieniu się błędu 1) podanego wyżej gra w ogóle nie reaguje, jeśli się nie pojawi, gry się uruchomią wczytują i wyłączają...
Proszę o pomoc!!!

Cashu
komentarz
komentarz

Wygląda na to, że to jednak karta grafiiczna powoduje te problemy. Jest to dosyć stara karta więc pierwszym krokiem jaki bym zrobił to wymiana pasty na rdzeniu graficznym - często bywa tak, że pasta po paru latach po prostu usycha i nie przewodzi ciepła tak jak należy.
Jeżeli to nie pomoże to spróbuj delikatnie podkręcić napięcie na AGP w BIOSie (na starych radeonach z serii 8xxx to pomagało)

gsmfon
komentarz
komentarz

2 tygodnie temu miałem też taki komp jak kolega i indentyk ta sama karta i służyła mi coś około 7 lat bez problemu. U niego tez działało wszystko niby a teraz takie problemy...

??

Kolejna rzecz zauważona przeze mnie :) Po zainstalowaniu oryginalnych sterowników karty graficznej komputer się resetuje przed pokazaniem pulpitu lub zawiesza się tuz przed nim. Ale pierw z 3 razy z rzędu robi sam reset... Więc odłączyłem kartę grafiki i uruchomiłem komputer na zintegrowanej grafice 3 razy z rzedu i komputer ani nie zamulił, ani się nie zawiesi i także się nie zresetował. Proszę o pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.