x-kom hosting

Blue screen i wyłączanie komputera, Windows XP

psk53
utworzono
utworzono

witam
ostatnio mojego kolegi komputer tak nagle wyłączył się - nie wiadomo czemu. od tego czasu system już nie odpalił, podczas włączania Windows zaczyna się ładować a po chwili na ułamek sekundy wyskakuje niebieskie tło z jakimiś napisami (podejrzewam, że to błąd lub uszkodzenie dysku)potem komputer się resetuje. przeskanowałem kolegi dysk podłączając go do mojego komputera i antywirus usunął troche pasożytów... niestety nic to nie dało, problem nadal się pojawia a jego komputer nie działa. mam pytanie czy jest może jakaś prosta metoda aby sprawdzić, ew. dograć brakujące pliki systemowe na tym dysku? przypomne że to Windows XP a płyta chyba niestety gdzieś się zapodziała...

Gość
komentarz
komentarz

Najlepiej byloby zalatwic plyte z tym windowsem co ma kumpel i uzyc opcji napraw.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.