x-kom hosting

Napęd nie wczytuje niektórych płyt DVD

michal0595
utworzono
utworzono

Cześć!


Jestem tu nowy i to będzie mój pierwszy post i tu opiszę na czym polega mój problem.

Otóż nie wiem dlaczego ale napęd nie chce mi wczytywać niektórych płyt DVD , a wcześniej wczytywał bez problemu.
Np. kupiłem niedawno znaną gierkę Need For Speed Undercover i sprzęt jest w sumie dobry ram jest taki wyrównany bo min. wymagania to 512 MB a tyle właśnie mam <_<.I także wkładałem płytkę z oprogramowania z Kamerki internetowej "kiedyś" wczytywał normalnie , a teraz gdy wkładam płytę do napędu to stacja DVD wydaje dziwne dziwięki , stuka tak dziwnie i nic nie wczytuje tak samo NFS Undercover się nie wczytuje.Inne płyty wczytuje , więc proszę o pomoc.

PS: Jak ten temat już był to przerpaszam.

garos666
komentarz
komentarz

Jaka to nagrywarka podja producent i model??

michal0595
komentarz
komentarz

[quote name='Grzegorz_J' date='27 październik 2009 - 18:18 ' timestamp='1256663882' post='888671']
Jaka to nagrywarka podja producent i model??
[/quote]
LITE-ON DVDRW SHM-165P6S

garos666
komentarz
komentarz

Zaktualizuj firmware nagrywarki do mozliwie najnowszego: http://www.cdrinfo.pl/hardware/5330003550-LiteOn-SHM-165P6S pamietaj, zeby nie bylo plyty w napedzie i, zeby byl zamkniety naped. wybierz wersje najnowsza czyli na samym dole listy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.