x-kom hosting

Komputer zawiesza się około 20s po włączeniu.

bartazi
utworzono
utworzono

Witam.
Tak jak w tytule problemem jest to, że komputer zaczął zawieszać się zaraz po włączeniu (jakieś 20 sekund). Pewnego razu wkładając przenośną pamięć do USB komp się zawiesił. Prawdopodobnie przedostał się wtedy jakiś wirus, ponieważ gdy włożyłem pamięć do innego komputera inny antywirus szybko wykrył jakieś wirusy. Po tym zdarzeniu po każdym włączeniu komputer się zawieszał. Zrobiłem więc format i wszystko działało dobrze przez 2 godziny dopóki nie włączyłem automatycznych aktualizacji Windowsa. Po drugim formacie identycznie po włączeniu aktualizacji system pada i po każdym włączeniu się zawiesza (nawet jak wyciągnę kabel od neta i wyłączę aktualizacje to i tak 20-30 s po włączeniu zawiecha). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł wszelkie wskazówki mile widziane:)

System Windows Xp
grafika: Gigabyte GeForce 8500GT
jakiś procek AMD 3000
płyta główna od GIGABYTE
dokładnie napisze później...

emsiol
komentarz
komentarz

komp moze ci sie przegrzewac poniewaz zawiesza sie a jak sie zawiesza to nie nadarza. jesli dobrze zrobiles formata to zaden wirus nie powinien sie przedostac do komputera. sprawdz temperatury w kompie.

bartazi
komentarz
komentarz

Problem już rozwiązany. Rozkręciłem komputer powyciągałem wszystko następnie włożyłem (chciałem sprawdzić połączenia), wyciągnąłem baterie od biosu żeby go całkowicie zresetować. Po włączeniu działa bez problemów nie zawiesza się.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.