x-kom hosting

Komputer nie odpowiada na włączenie po rozkręceniu i odkurzeniu

Feomathar123
utworzono
utworzono

Witam. Bardzo proszę o zainteresowanie tematem i z góry dziękuję za jakąkolwiek aktywność. :D Trochę szwankowała mi nagrywarka (nie nagrywała płyt CD - odczyt OK) , więc rozkręciłem komputer celem podłączenia drugiej i tym samym ustalenia źródła problemu. Znalazłem taśmę IDE ze starego "blaszaka" i podłączyłem wszystko jak należy. :blink: Zauważyłem, że radiator od procesora (INTEL) jest bardzo zakurzony. Wyciągnąłem i odkurzyłem. Nałożyłem troszkę nowej pasty termoprzewodzącej. Wyciągnąłem również procesor z socket'u. Włożyłem go raczej poprawnie (stykami ze ściętym rogiem odpowiednio do styków na sockecie. Ale po włączeniu komputera restartuje się w okolicach po testach BIOS. Odłączałem tą nową nagrywarkę, resetowałem BIOS - bez efektu. Dodam, że w miarę kolejnych prób resetuje się na coraz wcześniejszym etapie. Procesor widnieje w oknie przy testach więc nie wiem, czy istnieje prawdopodobieństwo, że źle go włożyłem. Podejrzewam, że zbyt szybko się nagrzewa ale nie wiem dokładnie. <_<

Rudi
komentarz
komentarz

Raczej to nie przegrzewanie , za szybko się wyłącza .

Psycholandia
komentarz
komentarz

Spróbuj docisnąć dobrze procesor, albo załóż starannie jeszcze raz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.