x-kom hosting

Złe działanie komputera po podłączeniu pendrive i zmianie nazwy dysków

Tomasz8888
utworzono
utworzono

Witam serdecznie i pragnę was prosic o pomoc a mianowicie brejdak cioteczny kupił sobie nowy komputer i poprosil mnie o pomoc i ja ma pomoglem,zrobilem wszystko tak jak trzeba,wszystko chodzilo do pewnego momentu lecz do czasu gdyż jak brejdak podłaczył swój pendrive 8GB oraz pozmieniał nazwy dysków nagle komputer zaczoł błednie dzialać ponieważ:menadzer urządzeń jest zablokowany,gdy podłaczany jest pendrive wyskakuje komunikat że bład systemu brak dysku i parametry błedu,tryb awaryjny nie dziala,a zamiast tego komputer sie w kułko uruchamia i wyłacza,gry nie działają,a na finał wszystkiego gdy chodzę w zarządzanie partyciami podczas instalacji systemu XP(orginal)pokazała sie oto taka informacja:
Niewidoczny Dysk
Nie ma dysku w tej stacji
Dodam że brat ma Dysk 500 GB podzielony na 4 partycje,3 po 120 GB i jedna 116 GB,dysk jest zintegrowany z biosem bo przy kazdym wchodzeniu do instalki czy do biosa jest widoczny,a sterowników SATA żadnych nie ma gdyz raczej są nie potrzebne.Za każdą udzieloną pomoc z gury dziekuję.

rokko
komentarz
komentarz

[quote]sterowników SATA żadnych nie ma gdyz raczej są nie potrzebne[/quote]
W przypadku XP są niezbędne, chyba że w biosie ustawiłeś tryb pracy dysku na ATA/IDE

Tomasz8888
komentarz
komentarz

niom oki,a gdzie to ustawie w biosie pod jaką opcją i jak mogę naprawic bład odczytu dysku poprzez bios i system.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.