x-kom hosting

Problem od włożenia GoodRam 2GB DDR2

Lisecek
utworzono
utworzono (edytowane)

1.Otóż kiedyś włożyłem GoodRam 2GB DDR2 i od tego czasu komputer resetuje się ze 3 razy a potem się włącza.
2.Potem programy typu Bearshare lub iPla zawsze piszą że nie mam połączenia z netem, chociaż mogę wchodzić na strony internetowe.
3.Po instalowaniu niektórych gier komputer dochodził tylko do ekranu ładowania Windowsa i musiałem ją usuwać na trybie awaryjnym.
4. Ostatnio zainstalowałem spolszczenie do Fify 08 i od tego czasu komputer się nie włącza (dochodzi do ekranu ładowania) a tryb awaryjny od razu wywala. Troche tego dużo i nie jestem pewien czy to wszystko jest związane z tym ramem czy nie? Z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedź.

Mój config to:
-Intel Celeron D 2,6GHz
-nVidia GeForce 8600GT 512MB
-GoodRam 256MB DDR2 i GoodRam 2GB DDR2
-Dysk Seagate Barracuda 80gb

Mephic
komentarz
komentarz

1) Zostaw tylko 2 GB i zobacz czy działa. Są jakieś dźwięki?
2) To prawdopodobnie wina błędnej konfiguracji programu lub routera (korzystasz?)
3) Jeśli były to gry pirackie (a wprowadzam takie założenie bo mogą powodować takie jaja) to nic Ci na to nie poradzę, bo jest to wbrew polityce forum. :) Jeśli oryginalne - opisz problem dokładniej. Po instalacji gry na dysku nie było możliwości załadowania systemu?

emsiol
komentarz
komentarz

wiem ze to drastyczne ale czy dwa ostatnie punkty to nie da sie rozwiazac prostym formatem? wedlug mnie od razu znikna a co do twojej gry to czy ktos inny korzystal z tej wersji ktora posiadasz?

Lisecek
komentarz
komentarz (edytowane)

Mephic: były to orginalne gry a dokładnie Wiedźmin Edycja Rozszerzona oraz Fifa 08, a co do ramu to za chwilę sprawdzę

emsiol: to były gry prosto ze sklepu orginalnie ofoliowane

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.