x-kom hosting

Komputer wyłącza się samoczynnie, ale tylko podczas grania

siberia
utworzono
utworzono

Witam, problem jak w temacie. Kiedy gram w jakąś grę komputer po jakimś czasie gaśnie. Nie ma określonego czasu, raz jest to krócej raz dłużej. Po prostu się wyłącza, nie ma żadnego komunikatu albo czegoś w tym stylu, gaśnie bez ostrzeżenia. I tylko jak gram w jakąś grę. Jak używam jakiś programów lub surfuję w necie nie ma takiego problemu. Problem pojawił się dwa dni temu. Będę wdzięczny za pomoc.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wykonaj:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=16074
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=68409

Mephic
komentarz
komentarz

Podaj jeszcze producenta i model zasilacza (tak, musisz odkręcić ściankę obudowy ;) ), oraz resztę konfiguracji komputera (szczególnie procesor - czy był podkręcany itd.)

  • 2 tygodnie później...
siberia
komentarz
komentarz (edytowane)

Co do porady Andziorka to nie zdążyłem tego zrobić, przestały się gry wyłączać zanim wypróbowałem to co polecił. Mam za to inny problem, bo teraz komputer rano jak się włącza to czasem trzeba po kilka razy włączyć aż się uruchomi i dodam, że tylko rano tak jest i to nie zawsze, a wczoraj wieczorem komputer mi się wyłączył, jak włączałem go ponownie to wszystko ok ale po jakiś 40 sekundach się i tak wyłączał, ale dzisiaj rano włączył się bez problemów. Co do konfiguracji to nic nie było zmieniane, nic nie było podkręcane, zasilacz postaram się podać. Mephic, a tak poza tym to wiem że się odkręca ściankę obudowy, aż tak zielony nie jestem hehe ;)

Odświeżam temat. Ciągle problem jak wyżej komputer się wyłącza, gaśnie wszystko tak jakby nagle prąd zgasł na chwile. Dodam, że w ciągu dnia się nie wyłącza, tylko wieczorem, już 3 dni z rzędu i zauważyłem, że wyłącza się ciągle o tej samej godzinie czyli ok 23:20. Nie wiem o co chodzi, proszę jeszcze o pomoc jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.