x-kom hosting

Komputer zawiesza się i nie reaguje, także po formacie

betafox
utworzono
utworzono

Witam serdecznie, mam problem z komputerem, jak wszyscy w tym dziale :P
Jakis czas temu komputer bardzo mulil, nie uzywalem go do grania itp, nie byl mi do tego potrzebny. Pewnego razu wlaczylem banalna gre - Deluxe Ski Jump. I smiejcie sie lub nie - zawiesil mi sie xd i od tej pory zawieszal zawsze kiedy ktos chcial w cos pograc - czy bylo to dsj czy simsy.
Pomyslalem ze to dlatego ze komputer jest zawalony i zrobilem formata. Przeinstalowalem windows. Sytuacja sie pogorszyla, myslalem ze przez zle sterowniki, probolwaem chyba wszystkich i ostatecznie zainstalowalem te ktore dostalem z komputerem na cd. Teraz komputer zawiesza sie przy wszystkim, filmy(co wczesniej sie nei zdarzalo, wystarczy, ze wlacze teraz pelny ekran), gry, czasem jakies programy. Sciagalem rozne programy, "odkurzalem" komputer z niepotrzebnych plikow - nie pomaga. Sprawdzilem tez temperatury poszczegolnych czesci komputerowych - te zdaja sie byc w normie. Prosze o pomoc w zdiagnozowaniu problemu...

Podam jeszcze jakimi czesciami dysponuje
Plyta glowna: Asus P5VDC-TVM sT P4M800P VGA/AGP LAN AC
procesor: PENTIUM 4 531 3,0/800/1MB LGA 775 BOX
Ram: DDR2 533/512 CL4.0 Nanya Org
HDD: HDD SAMSUNG SP 1654N
Karta grafiki: UniChrome Pro 64MB
Karta grafiki: ATi 9550 256/128 DVI + TV AGP DDR
Karta dzwiekowa: ALC655 5.1 -zint.
sieciowka: Realtek RTL8100C 10/100 Mbps
zasilacz: LC-B300ATX 300W

pozdrawiam, Betafox

screeny z everesta i speedfana:
[img]http://img405.imageshack.us/img405/875/everestw.jpg[/img]
[img]http://img96.imageshack.us/img96/522/speedfan.jpg[/img]

emsiol
komentarz
komentarz

zrob te testy podczas kiedy komputer oblicza wiele danych a nie kiedy jest w stanie nieuzytkowania albo zaraz po wlaczeniu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.