x-kom hosting

Providerzy reklam kontekstowych

Savlor
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Mam do Was pytanie odnoście reklam.
Czytałem o AdSense, Adkontekst, AdBid.
Które z nich jest najlepsze? Słyszałem, że w Google banują za nic.

Edytowane przez EvilKillaruna
Poprawiam nazwę tematu

Gość
komentarz
komentarz

Adsence i Adbrocker (bodajże tak się to pisze).
Nie, nie banują za nic a za np. klikanie w reklamy z komputerów o IP zarejestrowanych na "reklamodawców". Języka można zasięgnąć tu na forach branżowych.

Lucider
komentarz
komentarz

Jak będziesz uczciwy, to bana nie dostaniesz. Jak będziesz korzystał z usług stron GPTR żeby nabijać kliknięcia w reklamy, lub robił cokolwiek, żeby sztucznie zwiększyć klikalność reklam to zostaniesz ukarany banem. Równie dobre i mniej restrykcyjne są reklamy kontekstowe Onetu, ale sam rozumiesz jaka jest różnica między zarabianiem w złotówkach, a dolarach.

Savlor
komentarz
komentarz

Dziękuje za odpowiedź, nie zamierzam oszukiwać ;-). Przetestuje Google AdSense.

Mam drugie pytanie związane z Google AdSense: Kiedy, jak i gdzie trzeba zapłacić prowizję i w ogóle o co z nią chodzi? ;-)
Pozdrawiam

  • 6 miesięcy później...
design
komentarz
komentarz

[quote name='Savlor' date='30 październik 2009 - 23:56' timestamp='1256939886' post='887362']
Dziękuje za odpowiedź, nie zamierzam oszukiwać ;-). Przetestuje Google AdSense.

Mam drugie pytanie związane z Google AdSense: Kiedy, jak i gdzie trzeba zapłacić prowizję i w ogóle o co z nią chodzi? ;-)
Pozdrawiam
[/quote]

Prowizje ? za Google AdSense. To raczej oni pacą. Z tego co mi wiadomo nie trzeba żadnej prowizji płacić tylko czekać aż zaakceptują witrynę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.