x-kom hosting

Problem z obrazem

corni
utworzono
utworzono

Od wczoraj męczy mnie problem z komputerem a mianowicie, gdy gram w jakąś grę to po jakimś czasie gra się zacina a obraz znika z monitoru, nic w tym momencie nie moge zrobic jedynie reset pomaga :( Jeśli ktoś wie co może byc przyczyną tego to prosze o pomoc!

P.S. Od kilku tygodni miałem również problem z grafiką, (gdy grałem lub siedziałem na skype) to psuła się grafika ;/ Od 2 dni ten problem zanikł lecz pojawił się ten opisany powyżej...

belethrod
komentarz
komentarz

corni, z tego co piszesz to prawdopodobnie coś się dzieje z grafiką. Jeśli robią się jeszcze artefakty przez wyłączeniem to coś masz z chłodzeniem.

corni
komentarz
komentarz

A co oznacza słowo artefakty? Jestem zielony...

belethrod
komentarz
komentarz

corni, wtedy cały obraz jest w "krzaczkach". Takie dziwne paski kolorowe. ja miałem coś takiego, robiły się artefakty, a potem obraz się wyłączał i tylko reset pomagał.

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Artefakty najczęściej się pojawiają po zbyt ocnmym podkręcaniu grafiki też.

Ja miałem coś podobnego, też stawiałem na garfike, a okazało się że to płyta główna była wszystkiemu winna :|.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.