x-kom hosting

Po włączeniu jest czarny ekran, nie reaguje nawet na restart.

Wilq_lpu
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Komputer miał awarię. Po samoczynnym wyłączeniu nie chciał się włączyć. Wyciągnąłem baterię z płyty głównej. Przywróciłem w ten sposób domyślne ustawienia, ale przy uruchamianiu, komputer zacina się szybciej niż można wybrać tryb awaryjny, albo odpalić go z płyty. Więc nie widzę możliwości zrobienia czegokolwiek.
Teraz po ponownym wyciągnięciu baterii i kości RAM komputer nic nie robi. Po włączeniu jest czarny ekran i tyle- nie reaguje nawet na restart.

Pomysły?

Allting
komentarz
komentarz

Witam,

Proszę sprawdzić kondensatory na płycie głównej, może już się "wybuliły" Jeśli tak prze lutować i powinno działać.


Pozdrawiam
www.allting.pl

dawid0093
komentarz
komentarz

ja mialem podobny przypadek i okazalo sie ze na CPU mialem za slabe chlodzenie wiec proponuje to sprawdzic

Wilq_lpu
komentarz
komentarz

Kondensatory całe. Serwis stwierdził, że płyta do wymiany. Miała 5 lat, karta graficzna ma 10 lat, procesor też nie najnowszy... więc pora kupić nowy komputer.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.