x-kom hosting

Postaci same się sterują w grach, brak kontroli

chalmi2
utworzono
utworzono

Witam. Mam pewien bardzo ale to bardzo irytujący problem. Występuje on w każdej grze. Opiszę go na przykładzie CoD4: MW. Kiedy idę soapem lub johnsonem nie ważne którym to nagle zaczyna on sam chodzić! Idzie swoim torem. Nagle gdzieś skręca lub się zatrzymuje po prostu totalnie mu odbija. Błąka się gdzieś i nagle zatrzymuje się i znowu mogę sterować. I za chwilę zaś to samo. Paręnaście tygodni wszystko było dobrze. Od kilku dni sie zaczyna tak chrzanić. Dzieje się tak niezależnie od detali. Na full i na min tak samo... W każdej grze. A mam zainstalowane jeszcze Lego Star Wars i Serious Sam 2. Krew mnie już od tego zalewa. Błagam o pomoc! Podaję jakby co składniki mojego kompa:

Procek: Athlon64 3000+ ~1,8GHz
Karta Graficzna: ATI Radeon X850XT PCI-E
Pamięć RAM : 2GB Kingston DualChannel
Płyta główna: Gigabyte GA-K8NMF-9
Zasilacz: Chieftec GPS-500AB A 500W

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź czy nie jest to problem z wadliwymi kontrolerami, tj. w tym wypadku klawiaturą. Być może naciskasz jakiś klawisz lub klawiatura sama z siebie generuje impulsy w tym zakresie. Miałem podobny problem lata temu z myszką A4Techa, sama w pewnym momencie wciskała wszystkie klawisze jednocześnie, również w grach, całkowicie losowo. Po zmianie myszki na inną - problem ustał.

chalmi2
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nic nie dała zmiana klawiatury. Zmieniałem wszystko co się dało. Odinstalowywałem klawiatury i myszki i odwrotnie i ciągle to samo :/:/ Podłączałem nawet klawe przez adapter USB=>PS2 też nic...

Zastanawia mnie brak "pipnięcia" przy włączaniu komputera i Windows się wczytuje wyrażnie dłużej. Jakieś 7 sekund dłużej. To może mieć coś wspólnego z tymi wariactwami w grach??

webber
komentarz
komentarz

Pytanie może wydawać się głupie, ale czy nie masz podłączyonych do komputera jakichś dodatkowych kontrolerów? Skręcona kierownica czy gałka gamepada często powodują takie efekty.

chalmi2
komentarz
komentarz

W kompie na usb tylko myszka i drukarka(i tak jest wyłączona) oprócz tego RJ-45 od neta, klawa na PS2 i słuchawki. Zainstalowałem FIFE10 i w niej nie mam żadnych problemów z graniem, tak samo w najnowszym PESie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.