x-kom hosting

jest xp ma byc 98 a komp nie ma cd i dyskietki

samsam
utworzono
utworzono

chce zmienic system na toshibie portage a tu nie ma ani stacji dyskietek ani cd... nie wiem co zrobic myslalem ze dam rade ale niestety poleglem:( pomocy

neuro
komentarz
komentarz

Istnieje możliwośc zainstalowania win 98 z dysku twardego, czy pendrive. Musisz tylko przegrać odpowiedni katalog z win 98. Musisz jednak mieć jakiś dostęp do kompa - tzn jakiś port usb, kartę sieciową, cokolwiek, co umożliwi ci wgranie danych.

samsam
komentarz
komentarz

Mam prosbe czy mogl bys napisac jak dokladniej to zrobic mam na dysku cala instalke 98 i mam pendrive na ktorym tez to moge miec instalke 98 ale niestety nie moge rozgrysc w jaki sposob mam wejsc w wiersz polecen jak bym doszedl do tego momentu to bym byl w domu... chcialem jeszcze zauwazyc ze mam uszkodzony blik boot.ini w xp (nie wiem czy to cos zmienia)pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi

neuro
komentarz
komentarz

Mam pytanie : czy jesteś w stanie uruchomić wiersz poleceń ? (przy starcie systemu wcisnij F8 i wybierz tryb wiersz poleceń). Jeśli tak - to musisz wtedy wejsc do katalogu z win98 i tam wybrac install.exe czy cos takiego.

samsam
komentarz
komentarz

niestety ale nie moge tak zrobic juz sie zastanawiam czy nie kupic stacji fdd do laptopa na usb moze dyskietka startowa pomoze ?? sam juz nie wiem co robic

jak bym mogl odpalic wiesz polecen to zrobil bym to bez pytania ale niestety wszystkie moje pomysly sie wyczerpaly i prosze o pomoc Was

ogar
komentarz
komentarz

wiersza nie możesz uruchomić???

samsam
komentarz
komentarz

no tak jak pisalem niestety nie moge jak masz jakis pomysl to prosze podsun go bo juz kompletnie nie mam pomyslu

ogar
komentarz
komentarz

włóż płyte z win xp i sformatuj system ale na fat32 i nie instaluj xp po formacie zrestartuj kompa wyciągni płyte xp włóż win98 i musi sam sie włączyć wiersz poleceń bo przecież nic innego nie ma. a jak nie to to dyskietka startowa tzn. wiem że z pendrivea też można zrobić dyskietke startową ale nie robiłem.

samsam
komentarz
komentarz

dzieki stary ale przeczytaj w pierwszym poscie ze nie ma tu cd-romu...

ogar
komentarz
komentarz

acha no to nie wiem

chyba że podłączyć drugi dysk z win98 i wszystko przegrać na ten dysk cp tam jest

samsam
komentarz
komentarz

oj widze ze musze oddac go do jakiegos magika z servisu...

[ Dodano: 2007-07-09, 17:40 ]

hmm podobniez mozna zrobic bootujacego pendrive z systemem poczytam o tym i napisze czy dalem rade

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.