x-kom hosting

Komputer i monitor nie reaguje, migają kontrolki

rafikplock
utworzono
utworzono

Witam
Mam taki problem z kompem. Ostatnio grałem i się zawiesił, gdy zresetowałem komputer chodził ale monitor był w stanie czuwania. Po kilku godzinach komputer w ogóle nie chciał odpalić tzn. gdy wciskam power to komputer tak jakby włacza sie i wylacza co 1 sec (miga kontrolka itp.) wiatraki tak samo. Czego to może być przyczyna ?

Krzys93
komentarz
komentarz

Mam ten sam problem. Mogę dodać, że parę razy przez przypadek wyłączyłem kiedy komputer był włączony listwę do której jest podpięty. Czy może mieć to jakiś związek z awarią? Proszę o odpowiedź.

  • 2 tygodnie później...
rafikplock
komentarz
komentarz

[quote name='Krzys93' date='19 październik 2009 - 22:55 ' timestamp='1255989341' post='883809']
Mam ten sam problem. Mogę dodać, że parę razy przez przypadek wyłączyłem kiedy komputer był włączony listwę do której jest podpięty. Czy może mieć to jakiś związek z awarią? Proszę o odpowiedź.
[/quote]

Wlasnie tez pare razy tak wylaczylem komputer.

tihomax
komentarz
komentarz

Ja tak miałem kilka razy i przyczyną było raz Pamięc. Spróbujcie przełożyć pamięci do innych slotów.
Lub To gorsze jak zaczeła mi padać karta graficzna.
Aha i sprawdzcie sobie jakim programem temperatury.

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='tihomax' date='02 listopad 2009 - 13:40 ' timestamp='1257165622' post='891905']
Ja tak miałem kilka razy i przyczyną było raz Pamięc. Spróbujcie przełożyć pamięci do innych slotów.
Lub To gorsze jak zaczeła mi padać karta graficzna.
Aha i sprawdzcie sobie jakim programem temperatury.
[/quote]
Ale jak mają sprawdzić temperatury jak komp się nie włącza :lol2:

@topic
miałem podobny problem i okazała się to karta graficzna (7600GS z pasywnym chlodzeniem) . Po wymianie grafy wszystko wróciło do normy .
Aha powiedz jeszcze jaki masz sprzęt !

  • Dobra wypowiedź 1
Psycholandia
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"][quote name='Moderator' ]Czy czytałeś regulamin forum? Jeżeli tak to zapewne wiesz że tytuł oraz opis każdego nowego tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku? Nie może to być np. „Pomocy”, „Problem”.

W związku z tym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. [/quote][/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.