x-kom hosting

[ Rozwiązany ] Problem z aktualizacją oddtwarzacza DVD

Skromny
utworzono
utworzono (edytowane)

Posiadam odtwarzacz DVD PHILIPS DVP3260 z oprogramowaniem, które ( niestety ) nie czyta polskich znaków. Po długich poszukiwaniach odnalazłem stronę na której znajduję się firmware, dzięki któremu będą czytane polskie znaki ( http://vb6rocod.blogspot.com/2008/12/philips-dvp3260.html ). Postępując zgodnie z instrukcją, ściągnąłem plik, rozpakowałem, przerzuciłem na pendrive'a, odpaliłem dvd, włożyłem USB do gniazda, jednak odtwarzacz nie wykrył żadnego pliku.
Mój angielski nie jest perfekcyjny także nie jestem pewien czy wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją. Gdyby ktoś mógł sprawdzić czy nie pominąłem jakiegoś ' kroku ' byłbym wdzięczny.

danielek316
komentarz
komentarz

[quote name='Skromny' date='16 październik 2009 - 18:03 ' timestamp='1255708981' post='881553']
włożyłem USB do gniazda, jednak odtwarzacz nie wykrył żadnego pliku.
[/quote]

Nie przeoczyłeś punktu 4 żeby wybrać 'USB' na pilocie? Jeśli nie to wszystko wydaje sie być dokładnie tak jak w instrukcji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.