x-kom hosting

PSP jakie wybrać?

Karol0211
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Chcę sobie kupić konsole PSP. Tylko nie wiem, czy bardziej opłaca się kupić przerobioną, czy z oryginalnym softem bez przeróbek? Na allegro znalazłem takie coś: http://www.allegro.pl/item755605205_nowa_psp_3004_crystal_oprog_8gb_usb_hit.html

Tylko, czy to się opłaca? Czy się to nie zepsuje po jakimś czasie? Czy to naprawdę ma tyle opcji?

Chyba, że sobie kupić "czystą" wersję psp?
Poradźcie coś :)

aha, a to nie jest tak jak z play station, że potem przerobione się psują po jakimś czasie. I jak to jest z wifi? Działa to na takiej samej zasadzie jak w telefonie, że instaluje firefoxa i "chodzę" po internecie?

Nigdy nie miałem PSP ;)

maniek0077
komentarz
komentarz

Opłaca się kupić psp ale nie tą , którą podałeś , za tą cenę można kupić xboxa 360 , już za 350 zł można dorwać mało używaną wersję 2000 przerobioną.
A tu autor tej aukcji nawalił pełno obrazków a 50 % z tego co jest tam wgrane można sobie dograć samemu bez żadnych kłopotów.


A co do przeróbki, niby gry na psp są tanie bo na allegro można dorwać przeważnie za 50 zł nową , ale myślę że warto ją przerobić

co do awaryjności to śmiało możesz kupować




więc jeśli chcesz zrobić dobry zakup to poszukaj jakiejś używki do 500 zł z kartą ok. 4 gb i myślę że będziesz zadowolony

Gość
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"]A ja bym radził towarzystwu dać sobie spokój z "przeróbkami". I ważyć każdy następny post.[/color]

maniek0077
komentarz
komentarz

a co jest złego w przeróbce psp , to tylko zmiana oprogramowania a nie jest powiedziane że trzeba od razu gier na wgrywać

Karol0211
komentarz
komentarz (edytowane)

yhym.. wolałbym nowe psp. Widziałem nowe za 600 zł. A jak to jest z wgrywaniem np. tego windowsa? To muszę na kartę wgrać? I np. mapy. Podoba mi się to psp :D.

a co sądzicie o psp go??

maniek0077
komentarz
komentarz

Skoro wolisz nowe to nie będę się kłócił , bo uważam że jest zupełnie nie opłacalne


a co do psp go to uważam ,że starsze psp są lepsze np. z tego co słyszałem trzeba mieć wifi w domu aby móc ściągać gry co na Polskę jest mało opłacalne bo rzadko kiedy ktoś ma w domu wifi , a po drugie chyba wolisz płacąc za grę mieć ją na półce i mieć satysfakcję z zebranej kolekcji a nie na karcie pamięci , cena tej zabawki to już kompletna przesada no sorry 1000 zł za przenośną konsolę -.-

Karol0211
komentarz
komentarz

aha. Nie no chcę oryginały :P tylko psp 3000? psp slim/fat??

qnick
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja też kupiłem nowe i to 2 razy już. To cholerstwo lubi się psuć i dlatego warto mieć gwarancję i najlepiej kup w empiku bo w miarę krótko czeka się na naprawę - sprawdziłem. Kupioną w Media markcie PS3 naprawiali mi prawie 3 miesiące. Przerobić możesz każdą wersję konsoli, od fata do 3k, byleby nie miała wgranej wersji softu 5.05 chyba, a możesz mieć pewność, że kupiona w sklepie będzie miała starszy. Nie każdy ma podejście żeby piracić wszystko co się da, ale nie oszukujmy się - każdy wie po co się przerabia konsolę. Co do PSP Go to sobie odpuść zdecydowanie, bo bebechy ma te same, a gry można ściągać tylko z Playstation network - nie masz dostępu do sieci - nie grasz. A umd możesz zabrać w podróż tyle, ile ci się podoba. Fakt, że bateria trzyma dłużej. Co do kart to maksymalnie można zapakować chyba 16 gb, ale po co to komu. Ja mam 64 mb i mi starcza. Co do gier to kupujesz używki na allegro czasem nawet po 20 zł, przechodzisz i sprzedajesz. Jesteś na każdej grze jakieś 10 zł w plecy, ale nie jesteś fuckin' piratem i możesz pograć w necie, ściągać demka itd. Co do wifi to koszt założenia takiego luksusu do domu można zamknąć w 100zł, więc jak ma 600zł na konsole to i na router znajdzie.

Edit: Fata już nie kupisz, tylko używki na allegro i to w opłakanym stanie. Kupuj slima 3000, ma nałożoną powierzchnię polaryzacyjną na wyświetlacz, co trochę ułatwia granie przy dużym świetle. Jeżeli się zdecydujesz na 3k to dokupuj od razu Logitech PlayGear - najlepsze etui z jakiego korzystałem.

Karol0211
komentarz
komentarz

ok. A np. jak bym chciał gry oryginalne, ale dodatki wgrywać (gg itp) to muszę mieć przerobioną, czy jak? Bo już nie czaję :D Bo szczerze mówiąc bardziej zależy mi na tych dodatkach. Bo gry lubię mieć oryginały :D
Na tym linku z allegro to konsolka droga, ale podobają mi się dodatki. To jak bym chciał mieć podobne to muszę kupić przerobioną konsolę? Mógłby mi ktoś jakiegoś linka podać od razu do kupienia?

qnick
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz mieć różne bajery typu gg to musisz przerabiać. Możesz kupić przerobioną, lub sam przerobić. Nie dopłacaj za te wszystkie dodatki, bo ściągniesz je sobie sam w kilka godzin. Na forum.pspoland.pl znajdziesz dużo ciekawych programów wraz z linkami do nich. Zostaje wgrać na kartę i korzystać. Btw to z większości funkcji które oferuje przerobione PSP lepiej korzystać z komórki. Wpisanie nicka i hasła to już dla mnie duży wysiłek, a co dopiero całe wiadomości. Jest to po prostu mozolne i niewygodne.

Karol0211
komentarz
komentarz

aha, a możesz mi jeszcze tylko podać z jakim softem?>? Oczywiście przerobione psp :D cena max do 700zł

maniek0077
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Karol0211' date='15 październik 2009 - 19:08 ' timestamp='1255626482' post='881019']
ok. A np. jak bym chciał gry oryginalne, ale dodatki wgrywać (gg itp) to muszę mieć przerobioną, czy jak? Bo już nie czaję :D Bo szczerze mówiąc bardziej zależy mi na tych dodatkach. Bo gry lubię mieć oryginały :D
Na tym linku z allegro to konsolka droga, ale podobają mi się dodatki. To jak bym chciał mieć podobne to muszę kupić przerobioną konsolę? Mógłby mi ktoś jakiegoś linka podać od razu do kupienia?
[/quote]



nie zwracaj uwagi na te dodatki bo jak już mówiłem wszystko możesz sobie wgrać samemu po kupieniu konsoli a tak zapłacisz więcej za to , że na konsoli będzie wgrany np. skype




masz link http://allegro.pl/item770977858_konsola_sony_psp_slim_3004_black_sklep_robson.html


Edit : Uprzedzony

Edit2: tutaj masz kozacki zestaw http://allegro.pl/item780318194_przerobiona_trwale_psp_pl_menu_8gb_folia_etui.html

Karol0211
komentarz
komentarz (edytowane)

aha dzięki :) chyba się zdecyduję na tą konsolę :Djak co to będę jeszcze pisał :]

edit:

aha, a w psp nie ma znaczenia, którą wersję kupię, chodzi mi o to, że np kupię psp z softem 5.00 M33-6 to będzie mi chodzić pes 2010, nfs shift i te nowe gry??

a co powiecie na:
http://www.allegro.pl/item778453880_promocja_psp_mega_soft_m33_6_pl_8gb_prezent.html

maniek0077
komentarz
komentarz

ta którą podałeś jest moi zdaniem nie opłacalna bo to jest stara wersja karta tylko 512 mb więc i tak byś musiał dokupić większą bo bez tego przeróbka się praktycznie nie przyda



kup tą którą ci podałem czyli http://allegro.pl/item780318194_przerobiona_trwale_psp_pl_menu_8gb_folia_etui.html

Karol0211
komentarz
komentarz

to ok, kupuję tą :D mam nadzieję, że to nie będzie jakiś shit :D hehe :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.