x-kom hosting

phpBB modified by Przemo Problem :(

bartek1539
utworzono
utworzono

Witam Mam Taki Problem :

Witamy w Instalacji phpBB modified by Przemo

Niektóre pliki wysłane na serwer mają złą zawartość (są prawdopodobnie uszkodzone)

Jeżeli nie edytowałeś żadnych plików, oznacza to, że wystąpiły problemy z ich wysyłaniem na serwer. Sprobuj ponownie wysłać pliki, które są wyświetlone poniżej. Możesz spróbować włączyć lub wyłączyć przesyłanie w trybie binarnym.

Jeżeli zmieniałeś zawartość plików celowo, kliknij TUTAJ aby zainstalować forum, ale TYLKO w tym przypadku!

Jeżeli ściagnąłeś oryginalny pakiet ze strony http://www.przemo.org/phpBB2 i nie zmieniałeś żadnych plików, wyślij je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie będzie działać prawidłowo!

dbloader/FileReader.class.php - Brak pliku!

dbloader/SQLReader.class.php - Brak pliku!

dbloader/Timer.class.php - Brak pliku!

Wie Ktos Może Dlaczego Mi Wysakuje Takie Cos?

Mam serwer Activ Z Nazwa.pl Z góry Dziekuje za pomoc! Pox

DoGeR
komentarz
komentarz

Skopiuj te pliki jeszcze raz

dbloader/FileReader.class.php - Brak pliku!dbloader/SQLReader.class.php - Brak pliku!dbloader/Timer.class.php - Brak pliku!
bartek1539
komentarz
komentarz

Skopiowałem i dalej ten sam bład :/ A Może to wina wersji phpbb ? sciągłem najnowsza z przemo.org

svmsung
komentarz
komentarz

Wklej plik z tej samej wersji ;)

belethrod
komentarz
komentarz

bartek1539, wywal wszystko z serwera, sciagnij przemo jeszcze raz (nie uzywaj przyspieszaczy), wypakuj i wrzuc na serwer. Wrzucaj najlepiej pojedyncze foldery, bo jak ci przerwie wysylanie w polowie, i nie zauwazysz nazwy pliku ktory przezucil sie do polowy to moga wyskoczyc Ci wlasnie takie bledy. Metoda czasochlonna ale pewna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.