x-kom hosting

[Rozwiazany]O co chodzi z tą wiadomością??

darekrycc
utworzono
utworzono

Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć (zrozumiale) co to jest i jak się tego pozbyć, żeby nie wyświetlało się po każdym odświeżeniu forum.

Od razu zaznaczam, że czytam wszystkie posty/odpowiedzi na pytania jakie zadałem na forum.

" Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 2000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 5 dni

Ilość usuniętych nieczytanych postów: 20

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.

W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu. "

Proszę o pomoc, ponieważ zaczyna mnie ta wiadomość denerwować.

Przemek
komentarz
komentarz

To nie chodzi o Twoje tematy tylko wszystkie.

Jak masz taki link u gory "Zobacz posty nieprzeczytane" to klikasz na niego.

Potem na "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" na dole strony.

I musisz tak robic co 2000 postow chyba ze masz zamaiar czytac wszystko na forum ;)

darekrycc
komentarz
komentarz

co 2000 postów na forum, czy po kolejnych moich 2 tys postów?

Przemek
komentarz
komentarz
co 2000 postów na forum

Po tym ;)

Bedziesz musial powtorzyc ta czynosc jesli znowu pojawi Ci sie ten komunikat.

darekrycc
komentarz
komentarz

A nie było by lepiej usuwać posty na których nie uzyskano żadnych odpowiedzi przez jakiś określony czas, wykluczając oczywiście te które pełnią jakąś ważną strategiczną rolę na forum.

To tylko propozycja.

Przemek
komentarz
komentarz

Pozadki sa robione okresowo.

Jednak nie tak czesto zebys nie otrzymywal takiego komunikatu ;)

darekrycc
komentarz
komentarz

No mam nadzieje że nie za często...:-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.