x-kom hosting

monitor LCD-TV czy LCD+karta telewizyjna

lv19
utworzono
utworzono

Witam, mam do Was pytanie które rozwiązanie jest lepsze czy zakup monitora z wbudowaną kartą tv, czy lepiej kupić normalny monitor lcd a dodatkowo w kompie zainstalować kartę tv. Jeśli chodzi o ceny z tego co zerknąłem na necie to rozwiązanie lcd-tv jest tylko troche droższe od lcd. Prosze o Wasze opinie, dodaje że jestem zielony w tym temacie :/

jaworek93
komentarz
komentarz

Ja zakupiłem monitor LCD TV Samsung SyncMaster 910MP 19 cali i jestem z niego bardzo zadowolony.Obraz jest bardzo ładny ,a obraz telewizyjny to już zależy od sygnału z kablówki , u mnie jest bardzo dobry.Pozdrawiam :)

Gość
komentarz
komentarz

lv19, Lepiej kupić monitor razem z kartą TV. Nie będziesz musiał włączać kompa, aby oglądać telewizję.

tazman
komentarz
komentarz

No na jedno to jest dobre rozwiązanie monitory z takim połączeniem ie są aż tak drogie, tunery są niezłej jakości, a sygnał odbierany wcale nie odbiega od norm UE. Mało tego jest takiej samej wartości jak tuner TV wewnętrzny

lv19
komentarz
komentarz

oki, dzięki, więc będe polował na lcd-tv, tylko może mi ktoś wyjaśnić dlaczego telewizor lcd 19" kosztuje ponad 2 tysiące a monitor+tv jest sporo tanszy ! ?

gacekdamian
komentarz
komentarz

podlaczam sie do tematu:) czy mozna podlaczyc pod karte tv np. cyfrowy polsat ,cyfre?????

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.