x-kom hosting

Instalacja Nero Burning Room na laptopie HP Pavilion

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Kajren ,
ena77
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z zainstalowaniem Nero Burning Room na laptopie HP Pavilon Entertainment nabytym w USA.Po rozpakowaniu ikonki instalacyjnej wyświetla się napis:noNero/NeroVision/NeroMix/NeroMediaPlayer/NeroRecode/neroDigitalPro/

NeroShowTime/NeroMediaHomeInstaller(=uninstaller)found.Please instal one of those demos first.

Jeśli ktoś z Was potrafi mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedź.Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i pomoc.Pozdrawiam!

  • Rekomendowana odpowiedź
Kajren
komentarz
komentarz
/NeroVision/NeroMix/NeroMediaPlayer/NeroRecode/neroDigitalPro/

NeroShowTime/NeroMediaHomeInstaller(=uninstaller)found.Please instal one of those demos first.

Jeżeli chcesz zainstalować Nero Burning Rom, musisz mieć zainstalowany jeden z powyższych programików Nero

Ja mam Nero 7(czyli te wszystkie programiki razem z nero burn), wersje trial możesz pobrać z:

http://www.idg.pl/ftp/pc_14477/Nero.7.9.6.0.pl.html

Rozmiar: 175,51 MB

Ograniczenia: Wersja 15-dniowa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.