x-kom hosting

Jak zmienić WinMe-->Win98?

FilipUsia
utworzono
utworzono

[shadow=red:1c104ccf8c][/shadow:1c104ccf8c][glow=orange:1c104ccf8c][/glow:1c104ccf8c]

Witam Kochani!!

Dostałam "w spadku" starego lapcia.Słabiutka taka szara myszka-biedulek taki:P

Nie chcę go zbyt obciążać (6GB), bo za wolno chodzi dlatego postanowiłam zmienić system operacyjny z WinMe na Win98.

Do obu systemów mam CD+dyskietkę startową.W lapciu mam CD i kieszonkę na dyskietki.

Wiem że stary system należy wymazać-wgrać nowy ale to chyba nie wszystko.

Szukam osoby która pomoże,albo powie mi (szczegółowo!!) co i jak należy zrobić. Mile widziana pomoc online,np. na gg czy mailowo (mam też PC)

Bardzo proszę i dziękuję za pomoc :)

:niewiedza:

:562:

grzegorzmce
komentarz
komentarz

no to wkładasz dyskietke startową wciskasz reset czekasz aż wyświetli ci się pole wyboru i włączasz uruchom z dyskietki(czy jakoś tak) potem uruchom z obsługą cd-rom czekasz chwile aż ci się aładuje i będzie pisało A: wpisujesz format c: wciskasz enter potem t enter potem enter. Wkładasz płyte z win 98 do cd-romu wpisujesz d: wciskasz enter wpisujesz setup i zaczyna się instalacja windowsa wygląda to jak instalacja jakiegoś programu no a potem tylko sterowniki wgrywasz i koniec

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.