x-kom hosting

Upuściłem pada na komputer, zawieszenie, komunikat

pebe89
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie.
Mam problem zwiazany z włączaniem się komputera.
Od początku- Wczoraj ogladajac film przez przypadek zrzuciłem pada z wysokosci ok. 35cm na komputer. Upadł na górę zaraz z przodu, na wysokosci stacji CD. W tym momencie, rowno z upadkiem ekran się zawiesił, nic nie szło zrobic. Po zresetowaniu komputera wyskakuje taki komunikat:
[img]http://img444.imageshack.us/img444/8393/zdjcie164.jpg[/img]

Każda opcja wyboru probuje włączyc na nowo komputer, ale pojawia się ponownie ten komunikat. Sporadycznie tylko bodaj opcja "uruchom normalnie" przechodzi do migającej białej kreski w lewym gornym rogu jak w przypadku normalnego uruchamiania, ale nic dalej się nie dzieje. Chciałbym po prostu wiedziec w czym moze byc problem. Szczerze mowiac nie slyszalem nigdy by upadek, szczegolnie tak malej rzeczy i z tak niskiej wysokosci, mogl popsuć system. Jest to mozliwe? Czy moze cos stało się z zasilaniem poprzez upadek. Mam wyjętą obudowę boczną, wiec mogl jeszcze zahaczyć cos z boku, ale im bardziej szukam przyczyny, tym bardziej smieję się sam z tych wszystkich pomysłów. Czy powinienem szukac problemu kabelków czy komputer jest skazany na format bez wiekszego poszukiwania problemu?
Bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz i w razie potrzeby podam jakieś dodatkowe informacje. Pozdrawiam

dar55
komentarz
komentarz

1 problem jak setki na forum więc nazwa tematu jest lekko mówiąc mało precyzyjna
2 format ? to ostateczność spróbuj tego http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904
3 ale przed tym po dociskaj kable od dysku

abstrahując twój pad to musi byc chyba lekko ciężki :D

pebe89
komentarz
komentarz

Wydawał mi się dziwny, bo sytuacja miala miejsce po lekkim uderzeniu, tak jakby go w ogole dotykać nie mozna bylo... A pad paradoksalnie nie jest nawet standardowym padem, a wersją o bardzo małych rozmiarach :D

Po włożeniu płyty z windowsem xp system automatycznie się włączył... Nie było potrzeby robienia niczego. Płytę wyjąłem, wyłączylem komputer, po chwili wlaczylem ponownie i wszystko działało bez zarzutów. Włączylem jednak stan czuwania na mniej wiecej godzinkę, a po powrocie po ruszeniu myszką, zamiast strony logowania do systemu, komputer uruchomił się ponownie i w dodatku z poprzednim komunikatem o błędzie. Kilkakrotne wyłączania i resety tym razem nic nie pomagaly (Podkreslnik migający bez przerwy w lewym rogu, badz samoistne restartowanie sie komputera. Na zmianę). Dopiero po kilkunastu próbach po wylaczeniu i wlaczeniu uruchomil się (po wybraniu opcji "uruchom normalnie". Uruchamianie bez przerwy z plyta windows w stacji jest troche zlym pomyslem. Moze jakies kolejne rady? Dzieki, pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.