x-kom hosting

Po podłączaniu USB następuje reset komputera

armin00
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
mój problem polega na tym.
Za każdym razem gdy komputer jest uruchamiany pierwszy raz w dany dzień potrzeba wielu prób. Wygląda to tak: naciskam "power" i nawet nie zdąży się ładować windows,a już komputer się wyłącza. I tak z 5 razy. Później już dochodzi do ładowania windowsa ale po chwili znów komputer pada. Nie wiem co jest tego przyczyną. Może komputerowi rano jest zimno i musi się rozgrzać?
Druga sprawa to podłączanie urządzeń USB. Gdy włożę to wejścia USB np. mp3, myszkę itd. to komputer się wyłącza bądź resetuje. I gdy się włączy to nie odczytuje tego co podłączyłem. Gdy zrobie to jeszcze raz jest to samo. USB nigdy mi nie działa.
Jakiś czas temu kupiłem karte graficzną(moja płyta główna spełnia wymagania karty AGP 8x) po podłączeniu włączam komputer, z tą różnicą że już w ogóle się nie uruchomi... Nawet windows się nie ładuje. Karta jest na 100% sprawna ponieważ posiadam dwa komputery i na tym drugim wszystko jest w porządku.
Podejrzewam, że to wina płyty głównej. Może zasilacza. Nie wiem więc proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

tofik177
komentarz
komentarz

Jeśli masz możliwość podłacz do kompa inny zasilacz i sprawdź. U mnie kiedyś na starym kompie występowały podobne problemy wina była zasialcza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.