x-kom hosting

Blue screeny, restarty i zwiechy w Windows 7

Cichy9
utworzono
utworzono

Mam problem z komputerem , a mianowicie kilka dni temu zmuszony byłem przeinstalować system Windows 7 x86, gdyż złapałem jakiegoś trojana. Mimo, że system nadal działał stabilnie, wolałem nie ryzykować utratą poufnych danych.

Zainstalowałem ponownie Windows 7 x86, który tym razem działał strasznie wolno, mulasto i restartował się z nieznanych mi powodów. Dlatego też zdecydowałem się wrócić do Visty Ultimate. Jak się okazało była to totalna porażka. System chodził strasznie wolno, wyskakiwały Blue Screeny i występowały resety.

Zainstalowałem więc ponownie "siódemkę", tym razem jednak wersję x64. Na początek pojawiły się problemy z internetem, które nie wiadomo skąd się wzięły, do tego doszły bs'y i zwiechy, które kończyły się przymusowym restartem. Postanowiłem wgrać jeszcze raz ten sam system.

Rozwiązał się problem z siecią (sam), ale zwiechy i bs'y pojawiają się notorycznie po włączeniu kompa i uruchomieniu kilku kart w przeglądarce.

Dla lepszego zobrazowania problemu zamieszczam screeny z komunikatem, który pojawia się po restarcie kompa, który nastąpił na skutek bs'a.

[url]http://img4.imageshack.us/gal.php?g=36073117.png[/url]

[b]Konfiguracja mojego komputera wygląda następująco:[/b]

[b]Procesor:[/b] AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Procesor 5200+,
[b]Pamięć:[/b] 3 GB RAM
[b]Karta graficzna:[/b] ATI RADEON 4650HD 1024mb

Gość
komentarz
komentarz

Nie mogę dać pewności ale moim zdaniem trojan zmienia ci notorycznie plik sysdata.xml - jedynym wyjsciem bedzie calkowity format dysku i instalacja od nowa

[color="#FF0000"]// No oczywiście, format i koniec.. ciężko to nazwać poradą.
// EvilKillaruna[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.