x-kom hosting

Piorun trafił mi w instalacje elektryczną, komputer się nie włącza

Grzegorz_PL
utworzono
utworzono

Otóż mam taki problem w wakacje piorun trafił mi w instalacje elektryczną i w wyniku tego miałem spalony monitor, dekoder cyfrowego polsatu, dvd oraz komputer. myślałem że poszedł mi zasilacz ale gdy go wymieniłem i podłączyłem komputer nie chce się w ogóle włączyć i nie wiem co może być nie tak (podejrzewam że się płyta główna spaliła, ale nie jestem pewien), może są jakieś inne rzeczy odpowiadające za zasilanie które się zepsuły.
z góry dziękuje za pomoc

piku
komentarz
komentarz

Zasilanie z zasilacza wpierw idzie na płytę główną  i dopiero z niej idzie na pamięć, procesor, karty rozszerzeń. Zatem od niej zacznij sprawdzanie. Weź pod uwagę że także mogły spalić się elementy wymienione przeze mnie.

Grzegorz_PL
komentarz
komentarz

ok dziękuje i zaraz to sprawdzę

mam jeszcze jedno pytanie czy jak wymieniłem zasilacz ze spalonego 300W na nowy 420W to robi jakąś różnice czy jest to obojętnie??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.