x-kom hosting

Samoczynne wyłączanie się podczas instalacji Windowsa XP

red1222
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!Mam pewien problem...Otóż w czerwcu tego roku padł mi Windows XP i podczas instalacji(kiedy instalator wchodził w tryb graficzny i pisze 39 min. do końca)komputer padał,tak jakby brakło prądu,ale chwilę później włączał się bez problemu,aczkolwiek powtarzało się to w kółko i byłem zmuszony do instalacji Linuxa,Windowsa Visty lub 7(te z kolei przebiegały bezproblemowo) .W zeszłym tygodniu kupiłem nowy RAM-Kingstona 2 GB-5300 667 MHz i włożyłem go do PC wyciągając jednocześnie moje stare kości pamięci.Po wymianie RAMu Winda XP zainstalowała się bez przeszkód...Jednak pojawił się nowy problem...Podczas grania w Need for Speed'a:ProStreet'a lub Undercover'a,czy Colina DiRT'a powtarzało się to samo,co przy instalacji XPka :( [b]Nie dzieje[/b] się to jednak przy takich grach jak GTA IV,Risen,czy FIFA 10.Mój PC to:AMD Athlon X2 5200+ 64bit,2 GB RAM,ATI Readeon HD 2400 Pro.Proszę o pomoc!!!Z góry THX :)

Jakob
komentarz
komentarz

Sprawdź na wszelki wypadek temperatury i podaj markę i moc zasilacza.

red1222
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Jakob' date='08 październik 2009 - 18:24 ' timestamp='1255022672' post='876551']
Sprawdź na wszelki wypadek temperatury i podaj markę i moc zasilacza.
[/quote]
Zasilacz POWERFOX PF-350PPC 350W.Dodam,że komputer przez prawie 2 lata zachowywał się normalnie.Temperatura karty graficznej podczas działania w Windowsie(bez gier)47-9*C.Procka nie sprawdzałem,ale powinno być ok.,bo mam radiator na pół budy i taki też wiatrak :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.